Rezydencja na sprzedaż w Baranowie pod Poznaniem

Dom w Baranowie na sprzedażKorzystna lokalizacja przy granicy z Poznaniem i jednocześnie nad Jeziorem Kierskim sprawia, że Baranowo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących domów i działek w ładnej okolicy. Oferta sprzedaży komfortowego, całkowicie wykończonego domu jednorodzinnego w Baranowie skierowana jest do klienta stawiającego na wysoki komfort mieszkania w prestiżowym otoczeniu.

Dom posadowiony jest przy ulicy Parkowej w Baranowie, wzdłuż której znajdują się wyłącznie okazałe rezydencje. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 330 m2, powierzchnia działki 1235 m2.

Rozkład pomieszczeń:

  • PIWNICA (80m2): kotłownia, toaleta, garaż 1-stanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze.
  • PARTER (125m2): salon w wyjściem na taras, kuchnia, WC, łazienka, gabinet, sypialnia, hol.
  • PIĘTRO (125m2): 4 sypialnie, hol, łazienka

Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do autostrady oraz do centrum Poznania. Położenie domu i jego otoczenie zapewnia osobom mieszkającym najwyższą prywatność.

Dom został zbudowany z materiałów najwyższej jakości, ściany dwuwarstwowe, z ociepleniem. Okna z drewna mahoniowego. Dach pokryty dachówką ceramiczną i bardzo dobrze ocieplony. Ogrzewanie kotłem gazowym z cyrkulacją ciepłej wody użytkowej oraz kominkiem z płaszczem wodnym. Wszystkie okna na parterze wyposażone są w rolety zewnętrzne.

Cena oferowanego domu wynosi 1 620 000 zł.


bliskopoznania-krzysztof-maleckiZadzwoń pod numer 606 421 794 i dowiedz się więcej. Krzysztof Małecki, Adminis – zarządzanie i pośrednictwo. Zapraszam serdecznie.