Osiedle w Cyklamenach – nowe szeregowce z garażami blisko Poznania

Osiedle w Cyklamenach - szeregowce w Plewiskach - TW Deweloper.Osiedle w Cyklamenach to jedno z najładniejszych nowych osiedli w Plewiskach. Szeregowce otoczone przez domy jednorodzinne posiadają wybudowaną drogę dojazdową oraz przynależne do domów garaże, co – w porównaniu do innych osiedli realizowanych w okolicy – należy uznać za duży wyróżnik. Co jeszcze warto wiedzieć o Osiedlu budowanym przez firmę TW Deweloper?

W skład Osiedla w Cyklamenach zlokalizowanego przy ulicy Południowej 96/98 w Plewiskach wchodzą dwa szeregi domów liczące po pięć segmentów w każdym, co sprawia, że inwestycja zyskuje kameralny charakter. Powierzchnia użytkowa domów wynosi ponad 134 m2. Natomiast powierzchnia działek wynosi od około 170 do 335 m2. Osiedle w Cyklamenach jest zamknięte – posiada bramę otwieraną na pilota, co nie jest – póki co – standardem w Plewiskach. Na takie udogodnienie mogą liczyć na przykład mieszkańcy szeregowców na Osiedlu Bliskm w Plewiskach.

Osiedle w Cyklamenach w Plewiskach, oprócz przyjemnej dla oka architektury, wyróżnia przede wszystkim kameralny charakter i przynależne do domów garaże na jedno auto.

Poczucie prywatności mieszkańców potęgują podwójne ściany między segmentami oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych, a nie – jak to często bywa w Plewiskach – kolejnych szeregowców. Domy są budowane w technologii tradycyjnej – z Porothermu i ocieplone 20-centymetrową warstwą styropianu.

Układ pomieszczeń domów na Osiedlu w Cyklamenach jest odpowiedni dla 4-osobowej rodziny. Na piętrze mieści się łazienka, sypialnia rodziców oraz dwie sypialnie jednoosobowe. Co ważne, wszystkie pokoje posiadają własne garderoby. Parter to półotwarta kuchnia, salon o powierzchni 28 m2, toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Z poziomu parteru można przejść do garażu, co jest wygodnym rozwiązaniem.

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →

Osiedle w Cyklamenach – ceny nowych domów wynoszą od 439 do 469 tys. zł, czyli są porównywalne do cen domów na konkurencyjnych osiedlach w Plewiskach. Dla porównania, za dom na Osiedlu Promykowym zapłacimy od 424 tys. zł do ponad 550 tys. zł. Bardziej przystępne cenowo szeregowce można znaleźć na Osiedlu Bliskim, gdzie w zależności od powierzchni ceny wynoszą 335 tys. zł lub 437 tys. zł. Warto podkreślić, że w innych lokalizacjach w okolicy Poznania można znaleźć domy szeregowe w atrakcyjniejszych cenach. Mowa na przykład o Osiedlu Wiosennym w Zalasewie, Osiedlu Królewskim w Mosinie, Osiedlu Rozalin w Lusówku czy nowych domach w Kamionkach i Borówcu. Dość wysoka cena to jednak nie jedyne kryterium, które może zniechęcić niektórych klientów do zakupu domu na Osiedlu w Cyklamenach.

Osiedle w Cyklamenach w Plewiskach – minusy:

  • Brak dostępu do terenów zielonych. Mieszkańcy nie mają gdzie iść na relaksujący spacer.
  •  Brak dostępu do placu zabaw na osiedlu lub w bezpośredniej okolicy.
  •  Tłok na drogach dojazdowych do Plewisk w godzinach szczytu. Trwająca przebudowa ulicy Grunwaldzkiej nie rozwiąże problemu komunikacyjnego Plewisk, gdzie korki generuje kłopotliwy przejazd kolejowy.
  •  Przeludnienie w szkole. We wrześniu 2017 roku ma zostać zakończona budowa nowej szkoły podstawowej w Plewiskach.

Warto wiedzieć:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 27.06.2016

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie pokazowe w bliźniaku na nowym osiedlu koło Poznania. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-nowe-zlotniki-yt-play-300x169