RAPORT: Komorniki – wszystko o nowych osiedlach [zdjęcia, ceny, opinie]

Nowe osiedla w KomornikachNowe osiedla mieszkaniowe, szeregowce, domy jednorodzinne i w zabudowie bliźniaczej rosną w Komornikach jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Najciekawsze nowe inwestycje deweloperskie z Komornik koło Poznania, aktualne ceny, zdjęcia i komplet podstawowych informacji. To wszystko w jednym miejscu. Zobacz zestawienie:


Komorniki / Wiry – ul. Malwowa

W Wirach przy ulicy Malwowej powstają dwa nowoczesne domy bliźniaki, połączone ścianami szczytowymi, tworzące ciąg szeregowy z 4. lokalami na sprzedaż. Duża powierzchnia mieszkań oraz ich przemyślany układ i pełna infrastruktura w sąsiedztwie zdecydowanie wyróżniają tę ofertę. Wygodne mieszkania o powierzchni aż 100 m2 + poddasze 20 m2 charakteryzuje nowoczesny design i położenie w spokojnej okolicy blisko Poznania i blisko terenów zielonych. Oferta skierowana jest do osób poszukujących wygodnego domu z ogrodem. Budynki będą gotowe w II kwartale 2019 r. Zobacz więcej na temat inwestycji.


Osiedle Brzoskwiniowe

Osiedle Brzoskwiniowe przy ul. Truskawkowej w Komornikach w rozbudowie. Nowe, dwupoziomowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej z garażami o powierzchni od 116 do 137 m2 są obecnie dostępne w cenie od 457 do 468 tys. zł. Bliźniaki posiadają podwójne ściany między lokalami i przestronne wnętrza. Na parterze znajduje się salon, duża oddzielna kuchnia z jadalnią, garderoba i toaleta, a na piętrze – trzy relatywnie duże sypialnie (dwie prawie 12-metrowe i jedna ponad 13 m2), łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Inwestorem Osiedla Brzoskwiniowego jest firma D.A.G. Projekt. Obecnie w sprzedaży są dostępne lokale z drugiego etapu. Docelowo osiedle obejmie cztery etapy. W chwili obecnej do osiedla prowadzi droga gruntowa, z wybudowanej drogi z kostki brukowej można korzystać jedynie na terenie inwestycji.


Osiedle Pasieki

Osiedle Pasieki w Komornikach przy ul. Pasieki (deweloper Hydro Marko) to ciekawie zaprojektowane bliźniaki o dużej powierzchni wynoszącej 89 lub 125 m2, z których połowa posiada przynależne garaże. Dom na Osiedlu Pasieki obejmuje: na parterze toaletę, salon, aneks kuchenny i jadalnię, a na piętrze – łazienkę i dwie lub trzy sypialnie, z których jedna posiada wyjście na balkon. Dużym plusem jest znaczna powierzchnia przydomowych ogrodów wynosząca około 170 m2. Bliźniaki zapewniające relatywnie wysoki poziom prywatności są dostępne w cenie 390 lub 450 tys. zł. Co ważne, inwestor wybudował drogę wewnętrzną prowadzącą do posesji oraz chodniki i dojścia do budynków, co nie tylko pozytywnie wpływa na estetykę osiedla, ale przede wszystkim pozwala mieszkańcom suchą stopą dotrzeć do domu, co wciąż nie jest takie oczywiste w tej części Aglomeracji Poznańskiej.


Walerianowo – ul. Brzozowa

W Walerianowie przy ulicy Brzozowej powstaje nowoczesny dom bliźniak z dwoma mieszkaniami na sprzedaż. Spokojna okolica wyróżnia tę ofertę. Mieszkanie w bliźniaku o powierzchni 116 m2 + poddasze charakteryzuje funkcjonalne rozplanowanie, nowoczesny design. Oferta skierowana jest do osób poszukujących wygodnego domu z ogrodem. Budynek jest w trakcie budowy i aktualnie dostępna jest prawa połówka. Sprawdź ofertę sprzedaży.

 


Osiedle Czubryj

Osiedle Czubryj w Komornikach dewelopera Yard Development wyróżnia kameralny charakter – osiedle obejmuje 16 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o powierzchni 74 m2 plus niemal 13 m2 poddasza. Lokalizacja przy ulicy Czubryj, a więc w pobliżu terenów rekreacyjnych Wielkopolskiego Parku Narodowego i jednocześnie – z łatwym dostępem do sklepów, szkół i przedszkoli należy do najciekawszych w Komornikach. Ceny dostępnych domów wynoszą od 315 do 355 tys. zł. Każdy lokal posiada przynależny ogródek i miejsce postojowe. Inwestor wybuduje drogi wewnętrzne. Termin zakończenia inwestycji przewidziano na pierwszy kwartał 2017 roku.


Osiedle Zacisze

Osiedle Zacisze w Komornikach to najnowsza inwestycja firmy Poz Inwest realizowana przy ulicy Chabrowej (okolice ulicy Zbożowej). W ramach Osiedla Zacisze powstają dwupoziomowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej z garażami o powierzchni 99 m2 oraz dom jednorodzinny o powierzchni 115 m2. Ceny nowych bliźniaków w Komornikach wynoszą w tej chwili od 340 do 350 tys. zł, zaś największy dom 115 m2 to wydatek rzędu 435 tys. zł. Aktualnie budowany etap Osiedla Zacisze obejmuje 23 mieszkania. Pierwsze z nich mają być gotowe pod koniec 2017 roku.


Osiedle Zielony Zakątek

Osiedle Zielony Zakątek przy ul. Młyńskiej (PBO Nowak) to gotowe, kameralne osiedle z wybudowaną drogą dojazdową, oświetleniem i drogami wewnętrznymi. Ostatnie dwukondygnacyjne mieszkania w Komornikach z garażami, w budynkach dwulokalowych mają 137 m2 powierzchni i są dostępne w cenie 459 tys. zł.


Apartamenty w Komornikach

Kolejne Osiedle przy ul. Młyńskiej zlokalizowane na ładnym, pagórkowatym terenie zrealizował deweloper Future. Inwestor zapewnia gotowe drogi dojazdowe i wewnętrzne, dostęp do terenów spacerowych, boiska i placu zabaw. Obecnie w ramach inwestycji przy ul. Młyńskiej są dostępne mieszkania jednopoziomowe na parterze z ogródkiem lub mieszkania jednopoziomowe na piętrze z balkonem – każde o powierzchni 70 m2 w cenie 265 tys. zł.


Komorniki – Łąkowa

W pobliżu, przy ulicy Łąkowej w Komornikach nowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej proponuje Akropol – Inwestycje. Mieszkania o powierzchni 75 m2 posiadają – na parterze – salon z aneksem kuchennym i toaletę, a na piętrze – 3 sypialnie i łazienkę. Plusem projektu jest dodatkowe okno w aneksie kuchennym. Ceny mieszkań z ogródkami i miejscami postojowymi wynoszą od 299 do 359 tys. zł.


Pasieki 30

Przy ul. Pasieki 30 gotowe szeregowce oferuje firma Budi. Domy w zabudowie szeregowej z ogródkami i miejscami postojowymi mają około 86 m2, na co składa się – na parterze – salon z aneksem kuchennym (32 m2), korytarz i toaleta, a na piętrze – trzy sypialnie o powierzchni 8; 10,5m; i 11 m2. Dodatkową przestrzeń na składowanie rzeczy zapewnia strych. Cena ostatnich dostępnych szeregowców przy ulicy Pasieki 30 w Komornikach wynosi 365 tys. zł. W tej chwili droga dojazdowa do osiedla nie jest wybudowana – inwestor zapewnia gotowe drogi wewnętrzne.


Osiedle Parkowe w Komornikach

Osiedle Parkowe w Komornikach, przy ul. Jaśminowej (Poz Inwest) to mieszkania w wariancie jedno- oraz dwupoziomowym, choć w ofercie dostępne są już jedynie te ostatnie. Powierzchnia gotowych dwupoziomowych segmentów w zabudowie szeregowej z salonem z aneksem, toaletą, łazienką i doma lub trzema sypialniami wynosi od 74 do 92 m2 powierzchni, a ich ceny wahają się od 305 do 350 tys. zł. Plus dla Poz Inwest za miejsce na praktyczną wnękę pod zabudowę na piętrze większych segmentów oraz za ogrzewanie podłogowe w łazience. Osiedle Parkowe jest w pełni zagospodarowane. Minusem lokalizacji jest słyszalny przy otwartym oknie, w części domów położonych najbliżej drogi szum samochodów przejeżdżających ulicą Komornicką.


Komorniki – Żabikowska

Firma Akropol – Inwestycje jest w trakcie realizacji nowych mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Żabikowskiej w Komornikach, niedaleko granicy z Luboniem. Mieszkanie o powierzchni 79 m2 to propozycja dla 4-osobowej rodziny. Na parterze mieści się praktyczny przedsionek, salon z półotwartym aneksem kuchennym o dość dużej powierzchni niemal 28 m2 oraz toaleta, a na piętrze – trzy sypialnie o powierzchni około 10, 9 i 8 m2 oraz oczywiście łazienka. Osiedle w sumie, w dwóch etapach, obejmie 28 mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Ceny mieszkań różnią się w zależności od lokalizacji oraz powierzchni przynależnego ogródka (60 lub 110 m2) i wynoszą od 309 do 349 tys. zł. Pierwsze lokale mają być gotowe do odbioru na przełomie 2017 i 2018 roku.


Komorniki koło Poznania zapewniają szeroki wybór nowych domów i mieszkań, bliskie sąsiedztwo Poznania, autostrady A-2 i jednocześnie – terenów rekreacyjnych Wielkopolskiego Parku Narodowego. A jak się tutaj mieszka? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.


Sprawdź również:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 8.12.2016 r.

POLECAMY! 5-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowy Bnin / Kórnik. Zobacz ofertę sprzedaży!