Osiedle Zielony Zakątek – duże domy z charakterem

Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku - mieszkanie na sprzedażNowy szeregowiec na Osiedlu Zielony Zakątek w Kórniku łączy w sobie często poszukiwane cechy wygodnego, podmiejskiego apartamentu. Dom w zabudowie szeregowej z garażem i tarasem zapewnia dużą przestrzeń – aż 120 m2. Na jakość życia mieszkańców pozytywnie wpływa też sąsiedztwo miejscowych szkół i strefy handlowo-rekreacyjnej, w tym słynnego Kórnickiego Arboretum oraz promenady nad jeziorem.


Osiedle Zielony Zakątek – układ pomieszczeń:

Wynosząca aż 120 m2 powierzchnia domu umożliwia jego pomysłową aranżację. Na parterze znajduje się salon (27,5 m2), jadalnia (8,5 m2), półotwarta kuchnia (6 m2) i toaleta oraz dodatkowa wnęka pod zabudowę. Na piętrze zaprojektowano dużą łazienkę ( 7 m2) oraz – do wyboru – dwie lub trzy sypialnie, w tym jedną z własną, oddzielną garderobą i wyjściem na taras nad garażem o powierzchni aż 22 m2.


Wyróżnikiem oferty LT Development są jasne, przestronne wnętrza z dużymi, nowoczesnymi oknami. W salonie zamontowano funkcjonalne okno odstawno-przesuwne. Dodatkowe okno posiada półotwarta kuchnia. Pokoje na piętrze (jeden o powierzchni około 12 oraz dwa około 10 m2 plus garderoba) również są dobrze doświetlone. Oprócz odpowiedniego nasłonecznienia, aranżacji wnętrz sprzyja dopracowany projekt, w tym wydzielona przestrzeń na przechowywanie rzeczy. W sumie w mieszkaniu znajduje się kilka specjalnie wydzielonych stref na wnęki pod zabudowę plus garderoba.

Zielony Zakątek to osiedle zamknięte. W sumie inwestycja będzie się składać z czterech etapów, z których pierwsze dwa są gotowe.

Z uwagi na dużą powierzchnię, nowe domy na Osiedlu Zielony Zakątek w Kórniku – Biernatkach kosztują więcej niż inne oferowane w okolicy. Ich ceny wynoszą od 399 do 435 tys. zł.


Osiedle Zielony Zakątek – podstawowe informacje:

Inwestor: LT Development
Powierzchnia: 120 m2. Istnieje także możliwość zakupu mniejszego mieszkania jednopoziomowego z ogrodem lub – do wyboru – tarasem.
Ceny mieszkań dwupoziomowych: od 399 do 435 tys. zł
Lokalizacja: Kórnik, Aleja Flensa


Dzięki autostradzie A-2 i drodze krajowej S11 z Kórnika do Poznania można dojechać w 15 – 20 minut. Jak się mieszka w tej okolicy? Przeczytaj artykuł o Kórniku.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 22.09.2017 r.

Odwiedzam z kamerą nowe domy i mieszkania

O takim domu marzy wielu z nas. Zobacz go ze mną!  Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-rozalin-dom-b-3-yt-play-300x169