Osiedle Kalinova w Złotnikach – bliźniak na sprzedaż z garażem koło Poznania

Osiedle Kalinova - w budowie. Złotniki (gm. Suchy Las)Osiedle Kalinova w Złotnikach (gmina Suchy Las) to nowa inwestycja w okolicy Poznania obejmująca 12 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej z poddaszem do adaptacji. Na jednym poziomie nowy bliźniak w Złotnikach zajmuje 113 lub niemal 120 m2, w tym garaż. Powierzchnię domu można powiększyć, wykańczając poddasze.

Nowe domy na Osiedlu Kalinova zwracają uwagę oryginalnym projektem. Kształt wybranych pomieszczeń jest nieregularny, co daje nowe możliwości aranżacji. W standardzie, 4-pokojowy dom posiada przedsionek, salon z kuchnią, trzy sypialnie, łazienkę oraz toaletę i garderobę. Do domu przynależy także jednostanowiskowy garaż z pomieszczeniem technicznym oraz ogród. Powierzchnia tego ostatniego wynosi od 200 do 315 m2.

Pierwsze domy na Osiedlu Kalinova w Złotnikach są gotowe. W planach inwestora – firmy More Place – jest powiększenie osiedla o drugi etap. Złotniki koło Suchego Lasu to lokalizacja chętnie wybierana przez deweloperów. Na jej atrakcyjność wpływa położenie blisko Poznania i Zachodniej Obwodnicy, wysokiej jakości infrastruktura techniczna, sportowa, jak również rozwinięte zaplecze edukacyjne i handlowo-usługowe. Ceny nowych domów na Osiedlu Kalinova są – w porównaniu do innych domów w zabudowie bliźniaczej blisko Poznania – stosunkowo wysokie i wynoszą od 577 do 626 tys. zł. Na poziom cen ma wpływ atrakcyjna lokalizacja osiedla na terenie gminy Suchy Las.

Otoczenie nowych domów jednorodzinnych oraz lasu także buduje korzystny wizerunek miejscowości, w której nowe domy z trzeciego już etapu wznosi deweloper Duda Development w ramach Osiedla Nowe Złotniki. Cena domów jest konkurencyjna i wynosi od 3 998 zł/m2. Jak wyglądają tutejsze domy? Zobacz film:

Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las)POLECAMY! Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce w atrakcyjnej okolicy, kilka kroków od lasu. Zobacz więcej!
Osiedle Morasko ParkPOLECAMY! Osiedle Morasko Park – wygodne domy w wysokim standardzie. Duże ogrody, w tym częściowo zalesione! Poznaj nowe osiedle w zielonej okolicy! Zobacz więcej!

Parterowy bliźniak z garażem od dewelopera – taki jak na Osiedlu Kalinova – to rzecz nieczęsto spotykana w okolicy Poznania. Podobny – wygodny rodzaj budynków realizuje firma Novum Plus, inwestor Osiedla Rozalin w Lusówku (gmina Tarnowo Podgórne), gdzie domy budowane w technologii tradycyjnej i otoczone przez las posiadają duże ogrody i bezpośrednie przejście z korytarza do garażu.


ZOBACZ TEŻ, jak możesz mieszkać tam, gdzie las spotyka się z miastem:

 


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 11.05.2018 r.