Osiedle Kalinova w Złotnikach – parterowy bliźniak z garażem

Osiedle Kalinova - w budowie. Złotniki (gm. Suchy Las)Osiedle Kalinova w Złotnikach (gmina Suchy Las) to nowy projekt 12 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej z poddaszem do adaptacji. Jednopoziomowy bliźniak zajmuje 113 lub niemal 120 m2, w tym garaż. Powierzchnię domu można jeszcze powiększyć wykańczając poddasze.

W standardzie, 4-pokojowy dom posiada przedsionek, salon z kuchnią, trzy sypialnie, łazienkę oraz toaletę i garderobę. Do domu przynależy także jednostanowiskowy garaż z pomieszczeniem technicznym oraz ogród. Powierzchnia tego ostatniego wynosi od 200 do 315 m2.

Pierwsze domy na Osiedlu Kalinova w Złotnikach mają być gotowe w czerwcu 2017 roku. W planach inwestora – firmy More Place – jest powiększenie osiedla o kolejny, drugi etap. Złotniki koło Suchego Lasu to lokalizacja chętnie wybierana przez deweloperów. Na jej atrakcyjność wpływa położenie blisko Poznania i Zachodniej Obwodnicy, wysokiej jakości infrastruktura techniczna, sportowa, jak również rozwinięte zaplecze edukacyjne i handlowo-usługowe. Otoczenie nowych domów jednorodzinnych oraz lasu także buduje korzystny wizerunek miejscowości, w której nowe bliźniaki wznosi również Duda Development w ramach Osiedla Nowe Złotniki. Jak wyglądają tutejsze domy? Zobacz film:

Parterowy bliźniak z garażem od dewelopera – taki jak na Osiedlu Kalinova – to rzecz nieczęsto spotykana w okolicy Poznania. Podobny rodzaj budynków realizuje firma Novum Plus, inwestor Osiedla Rozalin w Lusówku (gmina Tarnowo Podgórne), gdzie domy budowane w technologii tradycyjnej i otoczone przez las posiadają relatywnie duże ogrody i bezpośrednie przejście z korytarza do garażu, co domownicy docenią szczególnie zimą. Zobacz film:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 19.04.2017 r.