Osiedle Złotniki Park – nowe mieszkanie z garażem blisko Suchego Lasu

Osiedle Złotniki Park w Złotnikach (gm. Suchy Las) - BGR DeweloperZłotniki Park, czyli nowe mieszkania w Złotnikach koło Suchego Lasu to nowum w północnej części Aglomeracji Poznańskiej. Niskie budynki wielorodzinne powstają przy ulicy Łagiewnickiej, w pobliżu parku technologicznego YouNick. Plusem inwestycji jest jej kameralny charakter – w pierwszym etapie powstaje 12 dwupiętrowych budynków. Każdy pomieści tylko 6 mieszkań, czyli po dwa na każdej kondygnacji. Kolejnym atutem jest możliwość zakupu garażu w budynku, a takie rozwiązanie nie jest często spotykane na osiedlach w okolicy Poznania.

Sąsiedztwo przystanków autobusowych, Zachodniej Obwodnicy Poznania i nowych szkół oraz dobre zaplecze techniczne. A to wszystko kilka minut drogi do Suchego Lasu z rozwiniętą infrastrukturą każdego rodzaju – od obiektów sportowo-rekreacyjnych, przez kulturalne, aż po handlowo-usługowe. Tak w największym skrócie wygląda lokalizacja Osiedla Złotniki Park. Niedaleko inwestycji przebiega linia kolejowa, ważna w kontekście planów rozwoju Poznańskiej kolei metropolitalnej.


Osiedle Złotniki Park – najważniejsze informacje:

  • Dostępne są mieszkania o powierzchni od 48 do 79 m2, w tym mieszkania z ogródkami.
  • Dwupiętrowe budynki będą posiadać halę garażową.
  • Inwestorem osiedla jest deweloper BGR znany z budowy Osiedla Widokowego koło Obornik.
  • Zakończenie budowy pierwszego etapu Osiedla Złotniki Park nastąpi w sierpniu 2018 roku.

Ceny nowych mieszkań na Osiedlu Złotniki Park w Złotnikach w gminie Suchy Las wynoszą od 3,9 do 5,2 tys. zł/m2. Przykładowo, za trzypokojowe mieszkanie 62 m2 na parterze, z ogódkiem z ekspozycją południową trzeba zapłacić 318 tys. zł. Za mniejsze, dwupokojowe z balkonem – 234 tys. zł. Największe mieszkania 4-pokojowe kosztują od 317 do 380 tys. zł. W cenie lokalu klient otrzymuje dwa miejsca postojowe i komórkę lokatorską. Za dodatkową opłatą można kupić garaż.

W Suchym Lesie i okolicy od dawna – obok zabudowy jednorodzinnej – intensywnie rozwija się budownictwo wielorodzinne. Więcej na ten temat przeczytasz w RAPORCIE: Gmina Suchy Las – wszystko o nowych osiedlach.

Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las)POLECAMY! Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce w atrakcyjnej okolicy, kilka kroków od lasu. Poznaj szczegóły.

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 19.03.2017 r.