Osiedle Złotniki Park – Nowe mieszkania z garażem – Złotniki / Suchy Las

Osiedle Złotniki Park w Złotnikach (gm. Suchy Las) - BGR DeveloperZłotniki Park to nowe mieszkania w Złotnikach koło Suchego Lasu, w północnej części Aglomeracji Poznańskiej. Sprawdź, czym osiedle stara się przyciągać nowych mieszkańców! Poznaj jego lokalizację, ceny mieszkań, standard budynków i okolicznej infrastruktury!

Złotniki Park to niskie budynki wielorodzinne typu willa powstające przy ulicy Łagiewnickiej, w pobliżu parku technologicznego YouNick, w Złotnikach. Plusem inwestycji realizowanej przez dewelopera BGR jest jej kameralny charakter – w pierwszym etapie powstaje tylko 12 dwupiętrowych budynków. Każdy pomieści 6 mieszkań, czyli tylko po dwa na każdej kondygnacji. Kolejnym plusem osiedla jest możliwość zakupu garażu w budynku. Takie rozwiązanie jest wygodne, ale z uwagi na wyższe koszty budowy, wciąż rzadko spotykane na osiedlach w okolicy Poznania. Na taką wygodę mogą liczyć np. mieszkańcy nowego Osiedla Chełmońskiego w Mosinie opisanego w tym RAPORCIE.Rodzice z dziećmi docenią nowe przedszkole publiczne, które powstanie na terenie osiedla. W planach jest także budowa zaplecza opieki medycznej dla mieszkańców.

Osiedle Morasko ParkPOLECAMY! Osiedle Morasko Park – wygodne domy w wysokim standardzie. Duże ogrody, w tym częściowo zalesione! Poznaj nowe osiedle w zielonej okolicy! Zobacz więcej!

Lokalizacja Osiedla Złotniki Park w gminie Suchy Las też przemawia na jej korzyść. Sąsiedztwo przystanków autobusowych, Zachodniej Obwodnicy Poznania i nowych szkół oraz dobre zaplecze techniczne. A to wszystko kilka minut drogi do centrum Suchego Lasu z rozwiniętą infrastrukturą każdego rodzaju. Tak w największym skrócie wygląda lokalizacja Osiedla Złotniki Park. Niedaleko inwestycji przebiega linia kolejowa, ważna w kontekście realnych planów rozwoju Poznańskiej Kolei Metropolitalnej.Taką lokalizację doceniają liczni deweloperzy, na przykład Duda Development realizujący w Złotnikach już trzeci etap Osiedla Nowe Złotniki z wygodnymi domami w zabudowie szeregowej i wolnostojącej.


Osiedle Złotniki Park – najważniejsze informacje:

  • Dostępne mieszkania o powierzchni od 48 do 79 m2, w tym mieszkania z ogródkami.
  • Dwupiętrowe budynki będą posiadać halę garażową.
  • Inwestorem osiedla jest deweloper BGR znany z budowy Osiedla Widokowego koło Obornik.
  • Zakończenie budowy pierwszego etapu Osiedla Złotniki Park nastąpi w sierpniu 2018 roku.
  • Ceny nowych mieszkań na Osiedlu Złotniki Park wynoszą od 3,9 do 5,6 tys. zł/m2.

Przykładowo, za wybrane trzypokojowe mieszkanie 62 m2 na parterze zapłacisz 318 tys. zł. Za mniejsze, dwupokojowe z balkonem – 234 tys. zł. Największe mieszkania 4-pokojowe kosztują od 317 do 380 tys. zł. W cenie lokalu klient otrzymuje dwa miejsca postojowe i komórkę lokatorską. Za dodatkową opłatą można kupić garaż.

W Suchym Lesie i okolicy od dawna – obok zabudowy jednorodzinnej – intensywnie rozwija się budownictwo wielorodzinne. Więcej na ten temat przeczytasz w RAPORCIE: Gmina Suchy Las – wszystko o nowych osiedlach.

Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las)POLECAMY! Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce w atrakcyjnej okolicy, kilka kroków od lasu. Poznaj szczegóły.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 16.03.2018 r.