Morasko Park – Kameralne osiedle blisko Góry Moraskiej

Osiedle Morasko Park - nowe domy w zabudowie bliźniaczekMorasko Park to najnowsza inwestycja Duda Development w Poznaniu. Deweloper znany z budowy Osiedla Nowe Złotniki również i tym razem stawia na ciekawą lokalizację. Nowe domy powstają na północnym krańcu Poznania, przy ulicy Morasko, w sąsiedztwie Góry Moraskiej i Rezerwatu Meteoryt Morasko. W ramach osiedla powstanie w sumie jedynie 12 domów o dużej, wynoszącej niemal 160 m2 powierzchni. Każdy z własnym ogrodem i garażem. Oprócz kameralnej atmosfery, wygodnie rozplanowanych wnętrz oraz dostępu do okolicznych tras rowerowych i spacerowych, atutem tego miejsca jest bliskie sąsiedztwo Suchego Lasu z jego bogatą infrastrukturą.

Osiedle Morasko Park w liczbach:

Liczba planowanych domów na osiedlu: 12
Powierzchnia segmentów: 159,6 m2
Powierzchnia przydomowych ogrodów: od 525 do 935 m2
Ceny domów: od 4,8 tys. zł/m2
Rozpoczęcie budowy: przełom 2017 i 2018 roku

W pierwszym etapie powstaną 4 domy jednorodzinne z garażami w zabudowie bliźniaczej o powierzchni wynoszącej prawie 160 m2. W sumie, w ramach Osiedla Morasko Park powstanie 12 domów z dostępem do pełnej infrastruktury – osiedlowych dróg, oświetlenia i wszystkich mediów. Teren osiedla będzie zamknięty z bramą wjazdową od ulicy Morasko.

Inwestycja jest adresowana do wymagających klientów, którzy – oprócz kameralnej atmosfery – cenią sobie wysoką jakość wykonania i wykończenia domu. Każdy segment na Osiedlu Morasko Park będzie wyposażony m. in. w ogrzewanie podłogowe, instalację pod kominek, drzwi antywłamaniowe czy rolety zewnętrzne. Na parterze bliźniaki „łączą się” garażami, co uważam za plus. Poczucie intymności wzmacniają też duże ogrody o powierzchni dochodzącej do 935 m2, w tym częściowo zadrzewione.

Ceny nowych domów w Poznaniu na Osiedlu Morasko Park są konkurencyjne, zwłaszcza w zestawieniu z wysokim standardem wykończenia – zaczynają się od 4,8 tys. zł/m2.

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 14.07.2017 r.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie pokazowe w bliźniaku na nowym osiedlu koło Poznania. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-nowe-zlotniki-yt-play-300x169