Oglądamy 5-cio pokojowe mieszkanie 98 m2 z ogrodem i garażem. Osiedle Nowy Bnin – Kórnik

Potrzebujesz dodatkowego pokoju na parterze na własny gabinet albo kolejną sypialnię? Zobacz nowe mieszkanie z ogrodem i garażem na kameralnym osiedlu 15 minut drogi od Poznania. FILM już na blogu!

Osiedle Nowy Bnin koło Kórnika to kameralne mieszkania i w pełni zagospodarowane osiedle – z drogami wewnętrznymi, chodnikami, oświetleniem i dostępem do wszystkich mediów.

Dwupoziomowe, 5-cio pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 98 m2 posiada indywidualne wejście. Następnie widzimy szeroki korytarz. Wygodny salon z aneksem kuchennym zajmuje dużą powierzchnię – 35 m2. Okno do ziemi z wyjściem na taras sprawia, że pomieszczenie jest dobrze doświetlone. Powierzchnia prywatnego ogrodu wynosi w tym przypadku 166 m2. Do mieszkania przynależy też gotowy taras z kostki betonowej.

Aneks kuchenny umożliwia ciekawą aranżację, w tym zabudowę w kształcie litery L lub nawet wyspę kuchenną. W jadalni miejsca wystarczy na wygodny stół z krzesłami. W salonie istnieje możliwość podłączenia kominka lub modnej kozy. Instalacja jest przygotowana.

Z korytarza wchodzimy do toalety, która pełni również funkcję kotłowni. Na powierzchni 4 m2 znajdzie się także miejsce na pralnię i suszarnię – tak rozplanowane pomieszczenie to bardzo wygodne rozwiązanie. Kolejnym ciekawym elementem jest umiejscowienie na parterze dodatkowego pokoju o powierzchni 11 m2, który może pełnić funkcję gabinetu lub na przykład – sypialni dla gości lub dla seniora, kóry nie chce chodzić po schodach.

Mieszkanie posiada duży salon z aneksem i 4 sypialnie lub – w innej opcji – 3 sypialnie oraz gabinet na parterze. Natomiast w części prywatnej na piętrze znajdziemy 3 sypialnie. Jedną o powierzchni 9 m2 oraz dwie 11 m2. Każda z sypialni jest dobrze doświetlona dwoma oknami dachowymi, które zapewnią dobre nasłonecznienie pomieszczeń o każdej porze roku. Druga łazienka o powierzchni 4 m2 umożliwi wstawienie dużej wanny lub prysznica. Co ważne, w łazience znajduje się okno.

Do mieszkania przynależeć będzie zabudowana wiata garażowa z bramą marki Hormann, która sprawdzi się też jako miejsce na przechowywanie narzędzi ogrodowych.

Cena oglądanego mieszkania na Osiedlu Nowy Bnin wynosi 320 tys. zł. Mieszkania będą gotowe do użytkowania pod koniec grudnia 2017 roku.

Chcesz zobaczyć mieszkanie osobiście? Umów się na spotkanie!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki
Lub dowiedz się więcej: osiedlenowybnin.pl