Osiedle Łopianowa Łąki – Zamieszkaj w bajkowej okolicy!

Nowe domy na Osiedlu Łopianowa Łąki powstaną w malowniczej, północnej części Poznania – w Radojewie, blisko obszaru Natura 2000. Obok wyjątkowych terenów rekreacyjnych, mieszkańcy zyskają dostęp do nowoczesnej szkoły na Umultowie i innych ciekawych udogodnień. Zobacz FILM!

Budowa Osiedla Łopianowa Łąki rusza w 2018 roku. Kameralna zabudowa obejmie 16 mieszkań z ogrodami w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82 lub 92 m2, zapewniając mieszkańcom ciszę i widok na otaczającą zieleń. Wypoczynek na świeżym powietrzu ułatwi własny ogród, o powierzchni wynoszącej od 130 aż do 300 m2. Osiedle będzie wyposażone w komplet udogodnień, między innymi w drogi wewnętrzne oraz oświetlenie.

Osiedle Łopianowa Łąki w Radojewie to bliskość przyrody bez konieczności rezygnacji z wygody. To cisza i kontakt z przyrodą i jednocześnie – szybki dostęp do miejskich atrakcji.

Przyjazna okolica z przewagą nowych osiedli i niskich domów jednorodzinnych to dobre miejsce dla osób stawiających na zdrowy tryb życia. Już kilka kroków od domu można aktywnie spędzać czas z dziećmi – plac zabaw i boiska sportowe są gotowe. Dzięki nowym trasom rowerowym, malowniczą okolicę, w tym obszar chronionego krajobrazu Biedrusko i Przystanek Łysy Młyn, można odkrywać również – na rowerze.

Blisko domu najmłodsi będą mogli również korzystać z nowego kompleksu szkolno – przedszkolnego powstającego na Umultowie. To największa inwestycja edukacyjna w Poznaniu ostatnich lat. Otwarcie nowoczesnej szkoły z własnym zapleczem sportowym zaplanowano na wrzesień 2018 roku. Natomiast starsze dzieci szybko dojadą do centrum autobusem. Przystanki działają w odległości krótkiego spaceru od osiedla. A po pracy mieszkańcy odetchną we własnym ogrodzie lub w okolicznych lasach i na zielonych trasach Doliny Warty.

Oferta sprzedaży nowych mieszkań w Poznaniu przy ulicy Łopianowej będzie dostępna w połowie 2018 roku. Inwestorem osiedla jest firma Novum Plus znana z budowy Osiedla Rozalin w Lusówku. Dostępność mieszkań, układ pomieszczeń i ceny już niebawem będzie można sprawdzić na stronie: www.lopianowa.pl


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 26.03.2018 r.