Prezentacja Mieszkania 360 stopni ze stabilizatorem, grafikami oraz lektorem

Osiedle Puszcza Zielonka - MiękowoZapraszamy do obejrzenia przykładowej Prezentacji Mieszkania 360 stopni ze stabilizatorem, grafikami oraz lektorem. Prezentacja wykonana najwyższej klasy sprzętem, z wykorzystaniem stabilizatora żyroskopowego, zapewnia optymalną jakość i stabilizację obrazu oraz daje naturalny efekt spaceru po prezentowanej nieruchomości. Klient bez wychodzenia z domu czuje się tak, jakby w rzeczywistości sam oglądał mieszkanie na sprzedaż na miejscu. Poznaje układ pomieszczeń i widok z ich okien.

Dzięki grafikom multimedialnym widz poznaje wymiary oglądanych pomieszczeń. Dodatkowe atuty nieruchomości podkreśla neutralny lektor. Zobacz przykładową Prezentację Mieszkania 360 stopni ze stabilizatorem:

Prezentacja Mieszkania 360 stopni to nowoczesny i skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi i sprzedaż mieszkania. Profesjonalny, dynamiczny film 360 stopni wygrywa z innymi formami reklamy – trafia do wyobraźni klienta, który dzięki wrażeniu „bycia w realu na miejscu” zyskuje odczucia i emocje towarzyszące rzeczywistemu oglądaniu swojego nowego M. Budowaniu emocji towarzyszy przekaz kluczowych informacji o mieszkaniu, które dzięki przyjaznej formie są lepiej zapamiętane.

Prezentacja Mieszkania 360 stopni to przyszłość w sprzedaży nowych mieszkań.

Co najważniejsze, blog Bliskopoznania.pl zapewnia nie tylko najwyższej jakości materiał filmowy do wykorzystania w celach promocyjnych, ale również – kanał dystrybucji. Publikacja filmu wraz z krótkim opisem i profesjonalnymi zdjęciami nieruchomości na naszym blogu umożliwia dotarcie do szerokiego grona osób aktualnie szukających nowego mieszkania lub domu blisko Poznania. Łącznie nasze filmy ogląda 30 000 osób miesięcznie, a ta liczba systematycznie rośnie.

Zapraszamy do kontaktu:

Karolina Małecka: kom. 601 714 806
Krzysztof Małecki: kom. 606  421 794


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 15.05.2017