Ciekawe oferty sprzedaży domów i działek

Salon z antresolą w domu jednorodzinnymNowoczesny dom z antresolą w salonie. Blisko jeziora, w spokojnym miejscu.Zobacz ofertę sprzedaży.
Dom na sprzedaż - parterowy bliźniak w BorówcuNowy dom parterowy, 100 m2 na sprzedaż w Borówcu. Zobacz ofertę sprzedaży.
Działka numer 267-25 w Borówcu Działka budowlana do podziału, z możliwością budowy lokali na sprzedaż. Zobacz ofertę sprzedaży.
Dom bliźniak na sprzedaż - Walerianowo (gm. Komorniki) i Wysogotowo (gm. Tarnowo Podgórne) Nowy bliźniak 116 m2. Dwie lokalizacje: Wysogotowo oraz Walerianowo. Zobacz ofertę sprzedaży.
Osiedle Walerianowo - domy z widokiem na Poznań!Widok na zieleń i panoramę całego Poznania. Nowe mieszkanie w Walerianowie zapewni coś więcej niż tylko przestrzeń do życia. Zobacz ofertę sprzedaży.
Dom na sprzedaż - Lusowo koło PoznaniaDom z basenem, pięknym ogrodem, blisko jeziora. Zobacz ofertę sprzedaży.
Działki na sprzedaż w Kobylnikach (gm. Rokietnica)Tanie działki budowlane w Kobylnikach koło Poznania. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Mieszkania w szeregowcach koło Kórnika. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Osada Pąchy - działki na sprzedaż WielkopolskaPiękne działki wśród lasów i jezior na sprzedaż. Marzenia o własnym ranczo są do zrealizowania bliżej Poznania niż można by przypuszczać.
Osiedle Rozalin w Lusówku

Nowe domy i mieszkania blisko lasu i jeziora. Sprawdź dlaczego Osiedle Rozalin w Lusówku zyskało naszą rekomendację.

Osiedle Królewskie w MosinieOsiedle Królewskie w Mosinie, to funkcjonalna przestrzeń domu z ogrodem i przyjazne otoczenie. Sprawdź dlaczego rekomendujemy tę ofertę.
Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las)Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce w atrakcyjnej okolicy, kilka kroków od lasu. Poznaj szczegóły.
Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku to jedno z najładniejszych miejsc pod Poznaniem, gdzie można kupić dom jednorodzinny lub działkę budowlaną. Poznaj szczegóły.
Villa Morena – działki w Mielnie pod Poznaniem (gmina Czerwonak)Działki budowlane pod Poznaniem w otulinie Puszczy Zielonki. Sprawdź dlaczego warto zamieszkać na ekskluzywnym osiedlu Villa Morena.