Dom na sprzedaż w Kiekrzu pod Poznaniem – nowy bliźniak z pięknym widokiem na dolinę rzeki Samica

Nowy dom na sprzedaż w Kiekrzu – bliźniak od deweloperaW Kiekrzu dynamicznie rozwija się budownictwo deweloperskie. Ciekawą propozycję dla osób, których marzeniem jest własny dom pod Poznaniem ma lokalny deweloper, który posiada w ofercie nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej – dwie połówki w stanie deweloperskim.

Powierzchnia całkowita każdej połówki wynosi 102 m2 (użytkowa 94 m2). Budynki posadowione są na działce o wielkości 870 m2, podzielonej na dwie przynależne do poszczególnych domów działki (500 m2 oraz 370 m2). Połówki budynku są całkowicie niezależne. Posiadają własne ściany łączące obie części i oddzielne dachy pokryte nowoczesną dachówką ceramiczną. Ściany zbudowane są z cegły porotherm, a następnie ocieplone styropianem grubości 15 cm. Okna składające się z trzech szyb zapewniają doskonałą izolację akustyczną oraz cieplną. Wszystkie okna wyposażono w żaluzje zewnętrzne. Ogrzewanie podłogowe rozprowadzone jest na parterze budynku, a na piętrze wyłącznie w łazience.

Rozkład pomieszczeń:

  • PARTER: wiatrołap, salon, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze (razem 53m2)
  • PIĘTRO: łazienka, 3 sypialnie (razem 49m2)

Nowoczesny dom pod Poznaniem w standardzie deweloperskim podwyższonym jest gotowy na przyjęcie mieszkańców. 

Podłogi są przygotowane do kładzenia posadzki, a ściany do malowania. Dodatkowo, deweloper wyposaży każdy z budynków w piec gazowy, który zostanie zakupiony w porozumieniu z nabywcą. Zainstalowana została niezależna dla każdej połówki bliźniaka brama wjazdowa. Gotowy jest podjazd dla samochodów. Ponadto, budynki mają taras wykończony płytkami. Warto podkreślić, że są to elementy, których z reguły nie spotyka się przy innych domach oddawanych przez deweloperów, a koszty ich wybudowania zazwyczaj biorą na siebie nowi właściciele. W tym przypadku nabywca nowego domu koło Poznania może więc sporo zaoszczędzić.

Największą zaletą tej lokalizacji jest wspaniały widok na dolinę rzeki Samica, która stanowi obszar chroniony Natura 2000. Ten niepowtarzalny widok rozpościera się z okien połówki bliźniaka w Kiekrzu posadowionej po wschodniej stronie. Co istotne, mieszkańcy będą mieć gwarancję, że ten obszar pozostanie niezmieniony i nigdy nie zostanie zabudowany, a ich oczy już zawsze będzie cieszyć piękny krajobraz.

Pierwsza połówka bliźniaka jest dostępna w cenie – 359 000 zł brutto, co stanowi ofertę konkurencyjną dla innych nowych domów w Kiekrzu.


bliskopoznania-krzysztof-maleckiZadzwoń pod numer 606 421 794 i dowiedz się więcej. Krzysztof Małecki, Adminis – zarządzanie i pośrednictwo. Zapraszam serdecznie.

Dodaj komentarz