Nowoczesny dom w Baranowie pod Poznaniem – rekomendowana oferta sprzedaży

Dom na sprzedaż Baranowo pod Poznaniem – widok na ogródKorzystna lokalizacja przy granicy z Poznaniem i jednocześnie nad Jeziorem Kierskim sprawia, że Baranowo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących domu na sprzedaż w ładnej okolicy. Oferta sprzedaży nowoczesnego, całkowicie wykończonego domu jednorodzinnego w Baranowie koło Poznania skierowana jest do klienta stawiającego na wysoki komfort mieszkania i niskie koszty utrzymania.

Dom pod Poznaniem jest zlokalizowany w kameralnym miejscu, które pozwala cieszyć się ciszą i prywatnością. Budynek otacza zadbany ogród z licznymi nasadzeniami, dobrze utrzymanym trawnikiem i kwiatami. Luksusowy dom na sprzedaż pod Poznaniem posiada również ogród zimowy.

Powierzchnia domu wynosi 123 m 2, w tym garaż na 2 auta. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 700 m2 w 2011 r. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości roczny koszt ogrzewania budynku wynosi jedynie 1900 zł! Ogrzewanie podłogowe zamontowane jest we wszystkich pomieszczeniach dziennych oraz w łazience.

Cały dom został urządzony w wysokim standardzie, dzięki czemu można poczuć się tu jak w podmiejskim apartamencie. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD wysokiej klasy, a podłoga wyłożona płytą granitową. Natomiast na podłodze w sypialni jest drewno egzotyczne. Okna najwyższej jakości marki Hörmann podkreślają styl wnętrz.

Mieszkańcy nowego domu będą mogli czuć się bezpiecznie. We wszystkich oknach zamontowano rolety antywłamaniowe. Zlokalizowany na zamkniętym, kameralnym osiedlu pod Poznaniem dom został wyposażony również w system alarmowy oraz monitoring.

Gmina Tarnowo Podgórne, na terenie której znajduje się Baranowo należy do najzamożniejszych w Polsce. Z tego względu miejscowość posiada pełną infrastrukturę, co przekłada się na wysoki komfort życia jej mieszkańców.

  • Rozkład pomieszczeń w budynku: – Salon z kuchnią (34m2), – Sypialnia (24m2) – możliwość podziału na 2 pokoje, – Gabinet (9m2), – Łazienka, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, – Garaż (34m2), – Ogród zimowy (15m2). – właściciel dysponuje dodatkowo projektem rozbudowy domu o kolejne piętro.
  • Dodatkowo dom na sprzedaż w Baranowie posiada halę magazynową o powierzchni 60m2 znajdująca się za budynkiem.

Cena sprzedaży domu w Baranowie jest konkurencyjna i wynosi 770 000 zł.


bliskopoznania-krzysztof-maleckiZadzwoń pod numer 606 421 794 i dowiedz się więcej. Krzysztof Małecki, Adminis – zarządzanie i pośrednictwo. Zapraszam serdecznie.