Oglądamy szeregowiec 148 m2 z garażem – Osiedle Chabrowe Teeldom w Tulcach

Osiedle Chabrowe - szeregowce w TulcachDuża przestrzeń domu, dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców oraz obszerne poddasze – to wszystko zachęca do odwiedzin w nowym szeregowcu na Osiedlu Chabrowym w Tulcach (gmina Kleszczewo). Jak domy na Osiedlu Chabrowym wypadają w porównaniu z konkurencją? Czytaj w artykule!

Oglądamy skrajny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o dużej powierzchni – aż 148 m2 plus poddasze. Co ważne, do domu przynależy garaż oraz ogród o powierzchni 150 m2.

Dom zaprojektowano z myślą o rodzinie z dziećmi. Wszystkie pomieszczenia mają większą niż standardowo powierzchnię i tym samym zapewniają wysoki komfort wszystkim mieszkańcom.

Po wejściu do domu widzimy przedsionek z miejscem na pojemną szafę w zabudowie. Zwłaszcza w chłodniejsze dni domownicy docenią możliwość przejścia z korytarza do garażu, który – co ciekawe – również jest ogrzewany. Następnie widzimy korytarz, a za nim – z jednej strony toaletę, a z drugiej – półotwartą kuchnię z jadalnią o powierzchni około 12,5 m2. Zarówno w kuchni, jak i w jadalni znajduje się okno. Pokój dzienny o powierzchni 32 m2 również jest ładnie doświetlony. W salonie znajdują się schody prowadzące na piętro. Jeżeli szukacie domu, w którym schody zostały wyprowadzone z części wypoczynkowej na korytarz, sprawiając że salon jest bardziej ustawny, to takie rozwiązanie proponuje deweloper KOS-DOM realizujący po sąsiedzku nowe Osiedle Ziołowe.

Drugi poziom w domu na Osiedlu Chabrowym obejmuje przestronną łazienkę, osobną garderobę oraz trzy wygodne sypialnie. Powierzchnia sypialni wynosi odpowiednio: 14, 15 i 16 m2, czyli naprawdę sporo. Takie pokoje pomieszczą nie tylko standardowe elementy, ale również – pojemne szafy w zabudowie, bibliotekę, zabawki i inne ulubione przedmioty domowników. Podobne, przestronne pokoje i garderobę znajdziemy również na wspomnianym Osiedlu Ziołowym.

Ubrania można przechowywać w osobnej garderobie na piętrze. Ale to nie wszystko! Duża łazienka z oknem pomieści dwie umywalki, zarówno wannę, jak i prysznic oraz pralkę i szafki.

Szukając miejsca na czwartą sypialnię czy na aranżację domowej pracowni, warto skierować się na kolejny, trzeci poziom domu. Poddasze użytkowe na Osiedlu Chabrowym można wykończyć we własnym zakresie, zyskując tym samym kolejny pokój. Jak to wygląda na sąsiednim Osiedlu Ziołowym? Tu również poddasze może pełnić nie tylko funkcję przechowywania, ale też – dzięki odpowiedniej wysokości – umożliwia aranżację kolejnego pomieszczenia.


POLECAM Inteligentne domy z rekuperacją i garażem:


Na koniec warto przyjrzeć się technologii budowy domu, która ma kluczowy wpływ na komfort cieplny i akustyczny. W przypadku szeregowców na Osiedlu Chabrowym mamy do czynienia z technologią tradycyjną. Ściany zewnętrzne wykonano z Porothermu i ocieplono styropianem grafitowym grubości 12 cm, zaś dach – wełną mineralną grubości 25 cm. Dodatkowo ocieplono także garaż, a konkretnie – ścianę wewnętrzną łączącą garaż z domem. Na plus zaliczam podwójne, ocieplone ściany między domami. Takie samo rozwiązanie znajdziemy na Osiedlu Ziołowym. Natomiast ściany pojedyncze między mieszkaniami znajdują się na pobliskim osiedlu Chilli city Ronson.Domy szeregowe na Osiedlu Chabrowym o powierzchni niemal 150 m2 są sprzedawane w relatywnie wysokiej cenie 499 lub 599 tys. zł.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 1.10.2018 r.