Nowe bliźniaki w nowoczesnej odsłonie – Wiry / gm. Komorniki

Nowe bliźniaki na sprzedaż Wiry ul. Orzechowa - nowe domy koło Poznania powstają etapowo. Inwestor: Budmax Jan CegłowskiNowe mieszkania na sprzedaż w Wirach koło Poznania wyróżnia nowoczesny projekt, duża powierzchnia oraz przynależny garaż. Domy dwulokalowe typu bliźniak w Wirach, przy ul. Orzechowej i Świerkowej realizuje deweloper Budmax Jan Cegłowski. Zobacz aktualne zdjęcia inwestycji i podziel się opinią!

Inwestycję w Wirach wyróżnia lokalizacja w bliskim sąsiedztwie Poznania oraz autostrady A-2 i rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego w sąsiednich Komornikach. Jednocześnie, niedaleko znajduje się Wielkopolski Park Narodowy z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi.

Nowe bliźniaki w Wirach – układ pomieszczeń

Przykładowy, dwupoziomowy bliźniak na sprzedaż o powierzchni użytkowej 96 m2 posiada na parterze salon (25 m2) z wyjściem na taras i ogród, kuchnię (8,7 m2) oraz korytarz i garaż. Podoba mi się, że klatka schodowa została zaprojektowana na korytarzu, dzięki czemu schody nie zajmują miejsca w salonie. W części prywatnej na piętrze moją uwagę zwrócił duży pokój o powierzchni aż 19 m2. Do dyspozycji mieszkańców są jeszcze dwie kolejne sypialnie (12, 9 m2) oraz łazienka (6 m2).

Budynek posiada dostęp do wszystkich mediów. Dojazd aktualnie odbywa się częściowo drogą gruntową. Ceny mieszkań w standardzie deweloperskim wynoszą od 399 tys. zł do około 450 tys. zł. Inwestycja realizowana jest etapowo, pierwsze gotowe mieszkania pokazujemy na zdjęciach.


Zobacz też nowe mieszkania powstające w Wirach przy ul.  Malwowej (zobacz więcej):


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 14.11.2018 r.