WIZYTA NA BUDOWIE: Osiedle Morasko Park – Poznań / Jesień 2020 r.

Wizyta na budowie: Osiedle Morasko ParkOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMBudowa Osiedla Morasko Park w Poznaniu dobiega końca. Sprawdzamy, jak prezentują się nowe domy z dużymi, częściowo zadrzewionymi ogrodami! Inwestycję tworzą dwa etapy, czyli łącznie 12 segmentów z garażami po niemal 160 m2 każdy. Kameralna inwestycja posiada pełną infrastrukturę i niesamowity widok na otaczający, pofałdowany krajobraz, oraz pobliską Górę Moraską. Zobacz kameralne osiedle oraz domy na sprzedaż w jesiennej odsłonie!

Domy zaprojektowano w taki sposób, by ułatwić mieszkańcom kontakt z przyrodą. W salonie znajdziemy okna z ekspozycją na dwie strony świata. Stąd wychodzimy na wygodny taras.

Lekko pofałdowane ukształtowanie terenu daje nowe możliwości aranżacji ogrodu. Powierzchnia dostępnych działek przekracza 600 m2.

Taki widok z okien kojąco wpływa na samopoczucie domowników. Niezależnie od pory roku.

Na ich wygodę korzystnie wpływa także dobre rozplanowanie przestrzeni mieszkania, gdzie znalazło się miejsce na zamykany garaż, zaplecze techniczne, a przede wszystkim – 4 przestronne sypialnie oraz otwartą strefę dzienną o powierzchni aż 44 m2. Do dyspozycji rodziny są także dwie łazienki.
Szczegóły możesz zobaczyć na filmie prezentującym gotowy segment.

Zamknięte osiedle stworzono z myślą o osobach szukających prywatności i ciszy, bez konieczności przeprowadzki za miasto.

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej posiadają dostęp do pełnej infrastruktury, w tym do wybudowanej drogi wewnętrznej. W pobliżu funkcjonuje nowoczesna szkoła podstawowa na Umultowie. Tym co szczególnie przyciąga nowych mieszkańców do północnej części Poznania jest jednak spokojna atmosfera i leśne trasy spacerowe blisko domu. Więcej szczegółów znajdziesz w artykule o inwestycji.

 


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 23.10.2020 r.