Nowe mieszkania 103 m2 w szeregowcu – na sprzedaż! Luboń ul. Długa

Nowe mieszkania na sprzedaż - domy szeregowe / LubońDuża – wynosząca 103 m2 powierzchnia mieszkalna sprawia, że w nowym domu nie trzeba się ograniczać! Tym bardziej, że układ pomieszczeń w nowych szeregowcach powstających w Luboniu przewiduje 3 sypialnie bez skosów oraz przestronny salon z jadalnią. Ciekawym rozwiązaniem, rzadko spotykanym na nowych osiedlach, jest wygodna oddzielna kuchnia. W projekcie przygotowano też dodatkowe miejsce na przechowywanie – zarówno na poziomie parteru, jak i w strefie prywatnej. Poznaj szczegóły i zobacz aktualne zdjęcia z budowy!

Kameralna zabudowa i duży ogród to argumenty przemawiające za tym, by zamieszkać w Luboniu przy ul. Długiej.

W skład inwestycji realizowanej przy ulicy Długiej w Luboniu wchodzą mieszkania w zabudowie szeregowej. Łącznie na osiedlu zamieszka 16 rodzin. Każdy segment posiada przynależny ogród o powierzchni 200 lub 250 m2. Przed każdym lokalem znajdują się dwa miejsca postojowe. Ponadto, na dobre samopoczucie mieszkańców korzystnie wpłynie pełna infrastruktura w najbliższej okolicy, w tym gotowa, wybudowana droga dojazdowa do osiedla. Domy powstają z dala od ruchliwych tras i zatłoczonych osiedli, ale jednocześnie – zapewniają dostęp do miejscowych sklepów, przedszkoli oraz nowoczesnej szkoły w Luboniu.

Projekt domu obejmuje pełnowymiarowe sypialnie bez skosów, oddzielną kuchnię i jasny salon z jadalnią o powierzchni 32 m2.

Ponadto, na pierwszym poziomie znajdziemy oddzielną kuchnię, toaletę oraz salon z jadalnią i miejscem na szafę pod schodami. Aranżację przestrzeni ułatwi brak kaloryferów, ponieważ na całej powierzchni parteru zostało zainstalowane ogrzewanie podłogowe.

Łazienka w nowym domu pomieści zarówno wannę, jak i wygodny prysznic.

Każda rodzina z dziećmi, jak to zwykle bywa, boryka się z dużą liczbą zabawek i ubrań, które trzeba gdzieś składować. W strefie prywatnej na drugim poziomie przewidziano kilka miejsc na przechowywanie. Pojemna garderoba w sypialni rodziców w tym przypadku sprawdzi się najlepiej. Oprócz tego, pełnowymiarowe sypialnie bez skosów dają możliwość budowy naprawdę pojemnych szaf do sufitu. Powierzchnia pokoi na piętrze wynosi odpowiednio ponad 9, 11 oraz 17,5 m2. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest główna łazienka, w której zmieścimy zarówno wannę, jak i prysznic.

Wygodne mieszkania o powierzchni 103 m2 charakteryzuje nowoczesny design i położenie w spokojnej okolicy blisko Poznania i blisko terenów zielonych Wielkopolskiego Parku Narodowego. Oferta skierowana jest do osób poszukujących wygodnego domu z ogrodem. Pierwsze budynki są gotowe.

Lokale na sprzedaż, etap I:

Lokal A1, zewnętrzny:
– powierzchnia: 103 m2
– powierzchnia ogródka z podjazdem 270 m2
– cena: REZERWACJA
– termin zakończenia prac: GOTOWY

Lokal A2, środkowy:
– powierzchnia: 103 m2
– powierzchnia ogródka z podjazdem 80 m2
– cena: 599 tys. zł
– termin zakończenia prac: GOTOWY

Lokal A3, środkowy:
– powierzchnia: 103 m2
– powierzchnia ogródka z podjazdem 80 m2
– cena: 599 tys. zł
– termin zakończenia prac: GOTOWY

Lokal A4, zewnętrzny:
– powierzchnia: 103 m2
– powierzchnia ogródka z podjazdem 270 m2
– cena: REZERWACJA
– termin zakończenia prac: GOTOWY

Chcesz zobaczyć domy osobiście?
Umów się na oglądanie! Tel: 606 421 794