WIZYTA NA BUDOWIE: Parterowe bliźniaki 103 m2 w spokojnej okolicy! Osiedle Edmundowo Park / Jankowice

Osiedle Edmundowo Park - JankowiceNowy dom o parterowym układzie to jeden z najwygodniejszych typów zabudowy. Właśnie takie rodzinne bliźniaki powstają na osiedlu Edmundowo Park w Jankowicach (gmina Tarnowo Podgórne). Sąsiadujące z zabytkowym parkiem, ukryte wśród malowniczych pagórków, zapewnią nie tylko sielski klimat, ale też komfort jak w domu jednorodzinnym. Na 103 m2 powierzchni mieszczą wszystkie najważniejsze funkcje, w tym: cztery pokoje, oddzielną kuchnię, dwie łazienki i pomieszczenie gospodarcze. Jeżeli dodam, że z każdego pokoju możemy wyjść na taras i ogród to zrobi się jeszcze ciekawiej! Zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć z WIZYTY NA BUDOWIE!

Osiedle Edmundowo Park docelowo obejmie jedynie sześć budynków, co w połączeniu z ich lokalizacją na wsi, wśród pagórków i jednocześnie – w sąsiedztwie parku, zapewni mieszkańcom spokój i fantastyczne widoki.

Powierzchnia każdego lokalu wynosi 103 m2, a ich parterowy układ rozplanowano w taki sposób, aby mieszkańcom zapewnić komfort jak w domu jednorodzinnym. Tuż obok wiatrołapu (7m2) znajdziemy pomieszczenie gospodarcze (3m2) z miejscem na pralnię i roboczą umywalkę. Architekt zaprojektował tutaj wąskie okno aż do ziemi, które doświetli wnętrze.

Okna do ziemi oraz duża przestrzeń we wnętrzu zapewnią mieszkańcom komfort jak w domu jednorodzinnym.

Salon i jadalnia stanowią serce domu. Tutaj na powierzchni 28 m2 znajdziemy miejsce na sofę narożnikową oraz stół z krzesłami, przy którym zmieści się duża rodzina. W tej przestrzeni mamy aż dwa okna przesuwne (HST), przez które wyjdziemy na taras i ogród. Prawdziwym rarytasem jest oddzielna kuchnia z oknem pięknie kadrującym widoki.

Oddzielna kuchnia o powierzchni 11 m2 daje możliwość wygodnego rozplanowania zabudowy meblowej, a narożne okno zapewni kojący widok na pofałdowany krajobraz.

Malownicza okolica, z nielicznymi domami i przestrzenią widoczną aż po horyzont stanowi atrakcję dla osób lubiących spokój i długie spacery. Edmundowo to wieś położona trochę na uboczu, ale blisko Tarnowa Podgórnego, w którym znajdziemy wszystkie udogodnienia potrzebne na co dzień dla rodziny. Poznajcie najbliższą okolicę osiedla i zobaczcie jakie widoki będzie można podziwiać z okien budynków.

Las, pagórki morenowe i przestrzeń! Takie widoki będzie można podziwiać z okien domów na osiedlu Edmundowo Park.

W najbliższej okolicy znajduje się Pałac w Jankowicach. To idealne miejsce na spacer wśród drzew lub aktywny czas z dziećmi, dla których przygotowano tutaj ogólnodostępny mini park linowy i leśny plac zabaw! Odrestaurowany Pałac otacza malowniczy park z alejkami, mostkiem, klimatycznym stawem i cennymi gatunkami drzew. W pałacowych wnętrzach działa Szkoła Muzyczna. Cyklicznie w Jankowicach odbywają się otwarte koncerty muzyczne i ciekawe warsztaty. Znajdziecie tu również moc atrakcji dla dzieci – Leśny plac zabaw i park linowy to miejsce, które pokocha każdy maluch!

Ceny nowych lokali w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim na osiedlu Edmundowo Park w gminie Tarnowo Podgórne koło Poznania wynoszą od 649 950 zł. Szczegóły znajdziecie na stronie dewelopera.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 3.06.2022 r.