Kontakt


Dane kontaktowe:
Mob. +48 606 421 794
Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz!


Krzysztof Małecki – pośrednik w obrocie nieruchomościami, operator kamery, fotograf
Szukasz wygodnego domu, działki lub mieszkania na sprzedaż w okolicy Poznania? A może chcesz znaleźć dom lub inny obiekt na wynajem blisko Poznania? Zapraszam do kontaktu! Poprowadzę Cię przez cały proces – od wyboru odpowiedniego domu dla Ciebie i Twojej rodziny aż po odbiór mieszkania. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: +48 606 421 794.


Karolina Małecka – autorka tekstów publikowanych na Bliskopoznania.pl i prowadząca kanał YouTube “Oglądamy domy marzeń”

Szukasz nowego domu lub mieszkania blisko Poznania? Kanał Bliskopoznania.pl na YouTube pomoże Ci w wyborze najlepszego miejsca do zamieszkania w okolicy Poznania. Dowiesz się, które nowe osiedla najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby. Nie tylko sprawdzisz, jakie nowe domy i mieszkania są dostępne na sprzedaż, ale również – gdzie blisko Poznania żyje się najwygodniej, gdzie możesz aktywnie spędzać czas oraz – które lokalizacje są przyjazne rodzinom z dziećmi.  Zastanawiasz się, jak wykończyć nowe mieszkanie i na co zwrócić uwagę przy projektowaniu wnętrza? Zobacz jak odwiedzam nowe domy i mieszkania wykończone pod klucz! Poznaj sprawdzone patenty na funkcjonalne wnętrza.
Kanał Blisko Poznania na YouTube

Facebook

Jesteś inwestorem?
Twoja nieruchomość spełnia wysokie standardy i wyróżnia się na tle innych? Zależy Ci na szerokim dotarciu do osób szukających działki, domu lub mieszkania na sprzedaż? Możesz się z nami skontaktować! Możliwe, że pokażemy je na filmie na kanale YouTube Bliskopoznania.pl. Nasze filmy ogląda ponad 600 000 osób w każdym miesiącu.
Statystyki kanału YouTube "Bliskopoznania.pl"


Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Numer telefonu

    Treść wiadomości