Kontakt


Dane kontaktowe:
Mob. +48 606 421 794
Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz!


Krzysztof Małecki – pośrednik w obrocie nieruchomościami, operator kamery, fotograf – autor profesjonalnych zdjęć nieruchomości publikowanych na blogu Bliskopoznania.pl
Szukasz wygodnego domu, działki lub mieszkania na sprzedaż w okolicy Poznania? A może chcesz znaleźć dom lub inny obiekt na wynajem blisko Poznania? Zapraszam do kontaktu! Poprowadzę Cię przez cały proces – od wyboru odpowiedniego domu dla Ciebie i Twojej rodziny aż po odbiór mieszkania. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: +48 606 421 794.


Karolina Małecka – autorka bloga i prowadząca kanał video Blisko Poznania na YouTube

Szukasz nowego domu lub mieszkania blisko Poznania? Video blog Bliskopoznania.pl pomoże Ci w wyborze najlepszego miejsca do zamieszkania w okolicy Poznania. Dowiesz się, które nowe osiedla najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby. Nie tylko sprawdzisz, jakie nowe domy i mieszkania są dostępne na sprzedaż, ale również – gdzie blisko Poznania żyje się najwygodniej, gdzie możesz aktywnie spędzać czas z dziećmi oraz – które lokalizacje są przyjazne rodzinom. Zastanawiasz się – Jak wykończyć nowe mieszkanie i na co zwrócić uwagę przy projektowaniu wnętrza? Zobacz jak odwiedzam nowe domy i mieszkania wykończone pod klucz!
Kanał Blisko Poznania na YouTube

Facebook

Jesteś inwestorem?
Twoje osiedle spełnia wysokie standardy i wyróżnia się na tle innych? Zależy Ci na szerokim dotarciu do osób szukających domu lub mieszkania na sprzedaż w okolicy Poznania? Możesz się z nami skontaktować! Możliwe, że pokażemy Twoje osiedle na blogu. Nasze filmy ogląda ponad 240 000 osób w każdym miesiącu.


Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Treść wiadomości