Kontakt


Karolina Małecka – autorka bloga i prowadząca kanał video Blisko Poznania na Youtube

Szukasz nowego domu lub mieszkania blisko Poznania?
Blog Bliskopoznania.pl pomoże Ci w wyborze najlepszego miejsca do zamieszkania w okolicy Poznania. Dowiesz się, które lokalizacje i nowe osiedla blisko Poznania najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby. Oglądając filmy oraz czytając aktualne zestawienia i ciekawe artykuły dowiesz się nie tylko, jakie nowe domy i mieszkania są dostępne na sprzedaż, ale również – gdzie blisko Poznania żyje się najwygodniej. Zastanawiasz się, jak wykończyć nowe mieszkanie? Zobacz jak odwiedzam nowe domy i mieszkania wykończone pod klucz! Chcesz wiedzieć, gdzie blisko Poznania wybrać się z dziećmi na weekend? Bądź na bieżąco:  facebook.com/bliskopoznania.

Jesteś inwestorem?
Uważasz, że twoje osiedle lub obiekt są szczególnie warte uwagi, spełniają wysokie standardy i są po prostu przyjaznym miejscem do życia blisko Poznania? Zależy Ci na szerokim dotarciu do osób aktualnie szukających domu czy mieszkania na sprzedaż w okolicy Poznania? Możesz się ze mną skontaktować, wypełniając poniższy formularz. Możliwe, że pokażę Twoje osiedle na filmie na blogu. Nasze filmy ogląda w tej chwili 105 000 osób w jednym miesiącu. Zainteresowanym chętnie udostępnię dokładne statystyki strony i kanału na Youtube.


Krzysztof Małecki – pośrednik w obrocie nieruchomościami, autor profesjonalnych zdjęć nieruchomości i prezentacji video dostępnych na blogu Bliskopoznania.pl
Szukasz domu, działki lub mieszkania na sprzedaż w okolicy Poznania? A może chcesz znaleźć wygodny dom na wynajem w ciekawej okolicy? Zapraszam do kontaktu! Poprowadzę Cię przez cały proces – od wyboru odpowiedniego domu dla Ciebie i Twojej rodziny aż po odbiór mieszkania.
Możesz się ze mną skontaktować pod numerem telefonu 606 421 794 lub wypełniając poniższy formularz.

 


Lub wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Treść wiadomości