Nowy dom ‚bliźniak’ na sprzedaż – Komorniki, ul. Żwirowa

Dom na sprzedaż w KomornikachW Komornikach przy ulicy Żwirowej powstaje nowoczesny dom bliźniak z dwoma mieszkaniami na sprzedaż. Spokojna okolica i sąsiedztwo lasu zdecydowanie wyróżniają tę ofertę.

Mieszkanie w bliźniaku o łącznej powierzchni 120 m2 charakteryzuje funkcjonalne rozplanowanie, nowoczesny design i położenie w spokojnej okolicy. Oferta skierowana jest do osób poszukujących wygodnego domu z ogrodem. Termin zakończenia budowy zaplanowano na III kwartał 2017 roku.

Zobacz film prezentujący nieruchomość:

Rozkład pomieszczeń:

  • PARTER (50 m2): Salon, kuchnia ze spiżarnią, korytarz, toaleta.
  • PIĘTRO (50 m2): 3 sypialnie, oddzielna garderoba, łazienka
  • PODDASZE (20 m2): przestrzeń do adaptacji na kolejny pokój

Budynek zostanie wzniesiony z materiałów najwyższej jakości. Dom będzie ocieplony styropianem grubości 15 cm. Strop nad parterem – systemowy zalewany betonem i ocieplony styropianem. Ocieplenie dachu stanowić będzie wełna mineralna. Zastosowana technologia jest przyjazna dla zdrowia oraz pozwala na zachowanie optymalnych warunków cieplnych – zapobiega wychłodzeniu w zimie i chroni przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń latem.

Mieszkania w bliźniaku dostępne są do kupienia w stanie deweloperskim – podłogi przygotowane do kładzenia posadzki, ściany pokryte tynkiem silikonowym.. Ogrzewanie podłogowe zainstalowane będzie w łazience na piętrze. W pozostałych pomieszczeniach znajdować się będzie ogrzewanie tradycyjne konwekcyjne. Dach budynku zostanie pokryty dachówką betonową.

Budynkek zlokalizowany przy ul. Żwirowej w Komornikach, w odległości 200 metrów od lasu, blisko Wielkopolskiego Parku Narodowego – miejsca, gdzie cała rodzina może aktywnie spędzać czas wolny na spacerach i wycieczkach rowerowych.

Cena sprzedaży każdej połówki wynosi 429 000 PLN brutto.


bliskopoznania-krzysztof-maleckiZadzwoń pod numer 606 421 794 i dowiedz się więcej. Krzysztof Małecki, Adminis – zarządzanie i pośrednictwo. Zapraszam serdecznie.