Dom parterowy 100 m2 z dużym ogrodem – Borówiec koło Poznania

Na sprzedaż parterowy dom bliźniak z dwoma mieszkaniami o powierzchni 100 m2 każde. Do każdego mieszkania należy duży ogród o powierzchni 550 m2. Nowy dom powstaje w Borówcu koło Poznania – w cichej okolicy blisko lasu. Budowa zakończy się latem 2018 roku.

Mieszkania o powierzchni 100 m2 każde wyróżnia optymalny – parterowy układ. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie, co znacznie ułatwia komunikację. Nowoczesny charakter wnętrza to również zasługa przestronnej części dziennej. Salon z kuchnią i spiżarnią zajmuje łącznie aż 41 m2! Wprost z salonu będzie można wyjść do dużego ogrodu o powierzchni aż 500 m2. Taki metraż zapewni przyszłym mieszkańcom prywatność i spokój. Aktywny wypoczynek uprzyjemni pobliski las znajdujący się w odległości zaledwie 100 metrów.

W skład mieszkania – oprócz wygodnej części dziennej – wchodzą jeszcze trzy pokoje o powierzchni od 12 do 13 m2, w tym główna sypialnia z miejscem na okazałą zabudowę. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również wygodna łazienka z miejscem na wannę. Warto podkreślić, że zarówno z salonu oraz z dwóch sypialni można wyjść bezpośrednio na taras i ogród. Dodatkowym pomieszczeniem jest poddasze do adaptacji o powierzchni około 70 m2.

Obydwa mieszkania na sprzedaż są dostępne w stanie deweloperskim, do wykończenia. Podłogi będą przygotowane do kładzenia posadzki, ściany pokryte tynkiem gipsowym.

Oferta jest warta uwagi ze względu na wygodny, parterowy typ zabudowy i funkcjonalny układ mieszkania, a także – dużą powierzchnię przydomowego ogrodu.

Cena sprzedaży mieszkania o powierzchni 100 m2 (jedna połówka bliźniaka) w standardzie deweloperskim wynosi 468 tys. zł brutto. Termin oddania budynku do użytkowania – wakacje 2018 roku

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Umów się na spotkanie!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki
Biuro sprzedaży nieruchomości Bliskopoznania.pl

Zobacz na FILMIE budynek o podobnym układzie, do tego, który jest budowany w Borówcu: