Parterowy dom bliźniak 100 m2 z dużym ogrodem – na sprzedaż! – Borówiec

Parterowy dom – bliźniak z dwoma mieszkaniami o powierzchni 100 m2 każde, czeka na nowych mieszkańców! Do każdej połówki bliźniaka należy duży ogród o powierzchni 500 m2. Nowy dom powstaje w Borówcu koło Poznania – w cichej okolicy blisko lasu. Budowa zakończy się w sierpniu 2018 roku.

Mieszkania o powierzchni 100 m2 każde wyróżnia optymalny – parterowy układ. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie, co znacznie ułatwia komunikację. Nowoczesny charakter wnętrza to również zasługa przestronnej części dziennej. Salon z kuchnią i spiżarnią zajmuje łącznie aż 41 m2! Wprost z salonu będzie można wyjść do dużego ogrodu o powierzchni aż 500 m2. Taki metraż zapewni przyszłym mieszkańcom prywatność i spokój. Aktywny wypoczynek uprzyjemni pobliski las znajdujący się w odległości zaledwie 100 metrów.

W skład mieszkania – oprócz wygodnej części dziennej – wchodzą jeszcze trzy pokoje o powierzchni od 12 do 13 m2, w tym główna sypialnia z miejscem na okazałą zabudowę. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również wygodna łazienka z miejscem na wannę. Warto podkreślić, że zarówno z salonu oraz z dwóch sypialni można wyjść bezpośrednio na taras i ogród. Dodatkowym pomieszczeniem jest poddasze do adaptacji o powierzchni około 70 m2.

Obydwa mieszkania na sprzedaż są dostępne w stanie deweloperskim, do wykończenia. Podłogi będą przygotowane do kładzenia posadzki, ściany pokryte tynkiem gipsowym.

Wygodny, parterowy typ zabudowy i duża powierzchnia przydomowego ogrodu to zdecydowane wyróżniki nowego domu w Borówcu.

Cena sprzedaży mieszkania o powierzchni 100 m2 (jedna połówka bliźniaka) w standardzie deweloperskim wynosi 468 tys. zł brutto. Termin oddania budynku do użytkowania – sierpień 2018 roku

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Umów się na spotkanie!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki
Biuro sprzedaży nieruchomości Bliskopoznania.pl

Mapa dojazdu do budynku:

Standard budynku obejmuje:

– fundament – betonowy zbrojony
– ściany zew. i wewnętrzne- Poroton 24 i 11,5 cm, Silka 24 cm
– dach- konstrukcja drewniana, dachówka betonowa, wyłazy kominiarskie
– komin spalinowy i wentylacyjny- z kształtek kominowych.
– elewacja – ocieplona styropianem grubości 15 cm, parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej, tynk akrylowy ziarno
– stolarka okienna- PCV, profil 6 komorowy, jednostronny kolor- złoty dąb
– podejście do budynku oraz taras na ogrodzie z kostki betonowej
– drzwi zewnętrzne- antywłamaniowe w kolorze złoty dąb
– instalacja wod-kan- rury PP i PCV
– instalacja elektryczna i teletechniczna- wyłączniki i gniazdka, instalacja telewizyjna, internetowa (w cenie elektryka 50 punktów)
– instalacja c.o. gazowa- kocioł dwufunkcyjny gazowy, ogrzewanie podłogowe w holu wejściowym, łazience, salonie i kuchni
– rolety okienne (elektryczne tarasowe)
– tynki wewnętrzne- gipsowe (maszynowe)
– zagospodarowanie terenu- kostka brukowa szara (podejście do drzwi wejściowych)
– ogrodzenia ogródka całościowe siatka
– ogrodzenie granicy działki do frontu budynku panel
– przestawienie ścianek działowych nie podlega dopłacie w fazie projektowej