Tanie działki budowlane na sprzedaż – Kobylniki koło Poznania

Działki budowlane na sprzedaż - Kobylniki koło PoznaniaMalowniczo położone na wzgórzu z ekspozycją na południowy-zachód. Nowe działki budowlane w Kobylnikach łączą w sobie spokój, bliskość przyrody i szybki dojazd do miasta. Powierzchnia dostępnych działek wynosi od 700 do 2 000 m2. Optymalny metraż, dobra lokalizacja blisko Poznania i atrakcyjna cena ziemi sprawia, że zakup działki w Kobylnikach to korzystna inwestycja na przyszłość.

Przedmieścia Poznania odnotowują stały dopływ mieszkańców, którzy chętnie osiedlają się w miejscach dobrze skomunikowanych z miastem. Tak właśnie jest w Kobylnikach, skąd sprawnie dojedziemy do centrum Poznania w niespełna 25 minut. Szkoła i przedszkole działają w sąsiednim Napachaniu, kilka minut drogi od Kobylnik. Natomiast dojazd do pobliskiego Tarnowa Podgórnego to kwestia kilku minut.

Działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Co równie ważne, ceny nowych działek na sprzedaż w Kobylnikach są konkurencyjne i zaczynają się już od 200 000 zł. Więcej informacji znajdziesz na stronie inwestycji: http://dzialki-kobylniki.pl/

Chcesz kupić działkę w Kobylnikach? Zapraszam!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki