Czarna kuchnia czy czerwona? Trendy 2018 od kuchni – Zobacz ZDJĘCIA!

Czarny, a może bordo? Który kolor kuchni wybierzesz? W 2018 roku możesz zaszaleć! Najmodniejsza kuchnia teraz koniecznie w mocnym kolorze! Zobacz piękne kuchnie w odważnych kolorach prosto z arena design Poznań 2018! [Galeria zdjęć]

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. A jednak! W sezonie 2018 biała kuchnia ustępuje pierwszeństwa kuchni w ciemnym kolorze. Najlepiej nasyconym, wyrazistym. Na topie są teraz między innymi kuchnie czarne i bordowe. Można się też pokusić o eleganckie fronty w klasycznym stylu. Koniecznie z dodatkiem metalowych regałów w stylu loft, które znalazłam w projektach Black Red White (kuchnia bordowa) lub lekkich półek jak te z aranżacji Atlas (kuchnia czarna). To którą wybieracie?

Na koniec szybkie spojrzenie na detal w kuchni. Nadal na topie są dodatki w kolorze złotym, marmurowy wzór (nie tylko na blatach, ale również na akcesoriach kuchennych typu deski do krojenia) i metal oraz kamień. Można też łączyć proste fronty kuchenne z dodatkami w stylu retro, ale o tym już w kolejnym wpisie!

Zobacz też kuchnię w kolorze niebieskim:

Niebieska kuchnia


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 16.03.2018 r.