Akcesoria szefa kuchni w twoim domu – ARTIGIANO

Deska szefa kuchni w Twoim domuKamienne akcesoria marki Artigiano łączą styl, trwałość i kilka funkcji w jednym – jak dla mnie w punkt! Przykład? Deska do krojenia, której nie powstydziłby się nawet szef kuchni. Jest ponadczasowa i praktyczna. Jej piękna prosta forma sprawia, że można ją wykorzystać do serwowania. Dzięki różnorodności barw, kamień pasuje do każdego wnętrza. Sprawdź szczegóły!

Kamienne deski do krojenia, kamienie do pieczenia pizzy czy steków, stolnice – w Artigiano wszystkie wykonywane są z najwyższej jakości granitu, marmuru i konglomeratu. Specjalna impregnacja gwarantuje ich bezpieczeństwo i piękny wygląda na lata.

Akcesoria kuchenne Artigiano to połączenie stylowego wykończenia i trwałości kamienia.

Marmurowa deska do krojenia czy podstawka to od dłuższego czasu obowiązkowy element aranżacji wnętrz – nie tylko kuchni. W tym przypadku moda idzie w parze z funkcjonalnością, ponieważ kamień przez lata wygląda jak nowy, jest higieniczny i szybko schnie, co ułatwia prace kuchenne.

Artigiano po włosku znaczy “rękodzieło”. Granitowa czy marmurowa deska szefa kuchni posłuży jako elegancki dodatek do każdego wnętrza, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Artigiano łączy kilka funkcji w jednym produkcie. Deska z kamienia może służyć zarówno do krojenia, jak i serwowania potraw. Można się też zdecydować na kamień do pieczenia pizzy lub steków, zyskując efekt idealnie wypieczonego dania jak z najlepszej restauracji.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 30.05.2019 r.