Dom na sprzedaż pod Poznaniem z dużym ogrodem – Potasze / otulina Puszczy Zielonki

Dom na sprzedaż - Potasze / gm. CzerwonakSpokój, prywatność i optymalny układ cechują nowoczesny dom na sprzedaż pod Poznaniem, w miejscowości Potasze, w otulinie Puszczy Zielonki.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Na prezentację zaprasza:
Marcin Kiziorek: Tel. 512 427 857
Imperial House Real Estate

Dom razem z dwustanowiskowym garażem zajmuje powierzchnię 355 m2.

Nowi mieszkańcy będą mogli cieszyć się nie tylko solidnie zbudowanym, energooszczędnym domem z potencjałem, ale również doskonale utrzymanym trawnikiem z systemem nawadniania, oraz nasadzeniami drzew i krzewów, a także miejscem do grillowania i ogródkiem ziołowym.

Integralną częścią domu są też dwa tarasy i działka o powierzchni prawie 2 000 m2.

Poczucie swobody wzmacnia solidne ogrodzenie działki wykonane ze ścian gabionowych oraz sterowana elektronicznie brama wjazdowa.

Projekt pozwala na wygodne funkcjonowanie rodziny na jednym poziomie oraz możliwość zagospodarowania przestronnej antresoli.

Do domu wchodzimy przez osłonięty przedpokój z szafą w zabudowie. Następnie wita nas reprezentacyjny hol z nowoczesnymi schodami ze szkła hartowanego. Stąd otwiera się widok na jasną, okazałą przestrzeń dzienną.

Delikatnie wydzieloną kuchnię (20 m2 plus spiżarnia) zaprojektowano z myślą o ergonomii oraz nieskazitelnym wyglądzie. Pojemna wyspa kuchenna to dodatkowe miejsce na przechowywanie, oraz duży blat roboczy. Z myślą o potrzebach koneserów win, w domu znalazła się także winiarka oraz ekspozytor na ulubione trunki. Pojemna szafa typu cargo, dwudrzwiowa lodówka z kostkarką oraz komplet potrzebnych sprzętów to elementy, które przydają się na co dzień. Gotowanie uprzyjemni miły w dotyku, granitowy blat.

W kuchni – podobnie jak w pozostałych strefach – zaplanowano okna wychodzące na ogród.

Piękne widoki znajdziemy także w sąsiadującej z kuchnią jadalni. Cała rodzina może tu wypoczywać wspólnie, korzystając z wygodnego narożnika renomowanej marki Bizzarto, wykończonego naturalną skórą licową.

Łącznie z salonem jadalnia zajmuje ponad 60 m2 otwartej przestrzeni.

Układ bez kompromisów wyróżnia także strefę prywatną. Wyposażony w prysznic, podwójne umywalki oraz wannę salon kąpielowy pozwala złapać dystans do codzienności. Wykonane z drewna eukaliptusowego meble na wymiar podkreślają przytulny charakter niemal 20-metrowego domowego spa.

Podczas kąpieli można podziwiać zieleń za oknem, ponieważ łazienka posiada wyjście do ogrodu.

Obok znajdziemy wygodną sypialnię rodziców z garderobą oraz kolejną sypialnię. Z myślą o potrzebach starszego dziecka – w przeciwległej części domu – zaplanowano w pełni funkcjonalną, trzecią sypialnię z wyjściem do ogrodu o powierzchni 23 m2. Opcjonalnie można tu urządzić komfortowe domowe biuro. Obok znajduje się druga łazienka.

Celem architektów odpowiedzialnych za projekt była otwarta przestrzeń bez zbędnych podziałów. Dlatego skala pomieszczeń robi wrażenie. Jednocześnie sprzęt sportowy, oraz wszelkie niezbędne urządzenia, w tym kocioł gazowy z zasobnikiem wody i urządzenia solarne pozostają ukryte.

Strefę techniczną tworzy bowiem oddzielna pralnia, dwa pomieszczenia gospodarcze, a także dwustanowiskowy garaż.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Na prezentację zaprasza:
Marcin Kiziorek: Tel. 512 427 857
Imperial House Real Estate