Mieszkanie na sprzedaż z widokiem na zieleń na Os. Czecha! 3-pokoje+kuchnia, balkon, piwnica, w niskim bloku! / Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie 3-pokoje, 59 m2 - na sprzedaż / Poznań, RatajeNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajduje się w niskim bloku, na 2. piętrze. Łącznie blok posiada 4-piętra i znajduje się w zielonej części Osiedla Czecha. Wygodny rozkład mieszkania z trzema pokojami i oddzielną kuchnią, dostęp do wszystkich udogodnień w zasięgu spaceru, cisza oraz widok z okien na zieleń korzystnie wpływają na komfort życia mieszkańców.

Rodzinne mieszkanie ma wygodny rozkład z oknami wychodzącymi na dwie strony świata, osobną kuchnią, osobną toaletą i łazienką. Mieszkanie jest częściowo umeblowane. Z salonu można wyjść na balkon. Do mieszkania przynależy komórka w piwnicy.

Sprzedaż wyłącznie za gotówkę! Na Osiedlu Czecha część budynków nie ma uregulowanej kwestii gruntów, stąd banki nie mają możliwości zabezpieczenia kredytu hipoteką.

Cena sprzedaży mieszkania wynosi: 374 000 zł

Chcesz zobaczyć mieszkanie osobiście? Zapraszam na miejsce!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki