Nowy dom bliźniak na sprzedaż na terenie gminy Tarnowo Podgórne – Lokale: 135 i 145 m2, każdy z 4 sypialniami! / Sady koło Poznania

Dom na sprzedaż w Sadach koło PoznaniaTen rodzinny dom znajduje się na końcu spokojnej uliczki, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej w Sadach koło Poznania. Lokalizacja w jednej z najlepiej rozwiniętych gmin regionu i doskonała komunikacja z całą Aglomeracją Poznań ułatwią codzienne funkcjonowanie. Nowoczesny dom bliźniak z dwoma lokalami na sprzedaż wyróżnia także ciekawy rozkład pomieszczeń, zapewniając mieszkańcom ponadprzeciętną wygodę, jak w dużym domu jednorodzinnym.

Chcesz zobaczyć dom osobiście?
Zapraszam na oglądanie! Tel: 606 421 794

Lokale w zabudowie bliźniaczej mają powierzchnię 135 oraz 145 m2. Każdy lokal posiada 5 sypialni, w tym jedną na parterze, która może służyć za domowe biuro. Dużym plusem są 2 łazienki oraz obszerny salon z kuchnią. Rozkład pomieszczeń i znaczna przestrzeń umożliwi ciekawą aranżację wnętrz, w tym możliwość posiadania kuchni z pełnowymiarową wyspą.

Od razu po przyjeździe na miejsce uwagę zwraca nowoczesny wygląd budynku, jego staranne wykonanie i dodatkowe udogodnienia. Składają się na nie między innymi następujące elementy:

  • Dobrej klasy kostka betonowa zastosowana na podjeździe, na gotowym tarasie, oraz na podejściu do budynku. Kamienie otaczają również budynek stanowiąc tzw. opaskę i zabezpieczenie przed zabrudzeniem elewacji.
  • Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest szeroki podest przy drzwiach wejściowych. Do budynku wchodzimy przez podcień zabezpieczający przed deszczem.
  • Na racjonalizację wydatków na ogrzewanie domu korzystnie wpłynie użyty system ogrzewania. Niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe to wysoki komfort cieplny i jednoczesne realne oszczędności dla mieszkańców. Źródłem ciepła w lokalach będą kotły gazowe.
  • Samoczyszczący tynk zewnętrzny oraz część elewacji, która pokryta zostanie okładziną cegłopodobną korzystnie wpłyną na trwały, estetyczny wygląd budynku.

Każdy lokal posiada dodatkową, czwartą sypialnię, która znajduje się na parterze. Może ona z powodzeniem pełnić funkcję gabinetu.

Po wejściu do mieszkania moją uwagę zwróciło miejsce na szafę w zabudowie, oraz – co ciekawe – w lokalu A możemy od razu przejść do gabinetu, co nie wymaga wchodzenia do części dziennej. Ten fakt docenią osoby, które pracują w domu i w ramach pracy okazjonalnie przyjmują gości.

Natomiast przestrzeń części dziennej robi jeszcze większe wrażenie i wynosi odpowiednio 46 oraz 42 m2. Taka przestrzeń pozwoli na wygodne zaplanowanie części wypoczynkowej oraz kuchni, w której w obu przypadkach znajdzie się obszerna kuchnia. Warto dodać, że oba lokale posiadają wydzielone pomieszczenia gospodarcze, które mogą z powodzeniem pełnić funkcję spiżarni.

Strefa dzienna o powierzchni 42 oraz 46 m2 to nie tylko jasna przestrzeń wspólna. To dobrze przemyślane, ustawne pomieszczenie, które można funkcjonalnie rozplanować.

Schody zaprowadziły mnie na piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie oraz oddzielne pomieszczenie pełniące funkcję garderoby (lokal A) oraz łazienkę o znacznej powierzchni wynoszącej aż 9 m2. Największa sypialnia ma powierzchnię aż 18 m2 (lokal B) posiada okno do podłogi, a jej rozplanowanie pozwala na wydzielenie wygodnej części na szafę.

Z kolei łazienki to materiał na prawdziwy salon kąpielowy, gdyż 9 m2 przestrzeni umożliwia posiadanie tak wanny, jak również kabiny prysznicowej. Znajdzie się tutaj również miejsce na pralnię z suszarnią.

Powierzchnia ogródków przynależnych do połówek bliźniaka wynosi odpowiednio 120 oraz 220 m2. Razem z zachodnią ekspozycją tarasu przestrzeń ta stanowi materiał na pogodny, przytulny ogród.

Standard budynku podkreśla wysokiej klasy dachówka betonowa na dachu, oraz gotowy murek oddzielający sąsiednie tarasy, zapewniając wyższe poczucie prywatności. Dobrze, że został on wybudowany, dzięki temu całość jest ze sobą spójna. Te wszystkie elementy wpłyną na wygodę mieszkańców i skrócą czas potrzebny na wykończenie wnętrza oraz ogrodu.

Lokale na sprzedaż:

Lokal A (lewa strona):
– powierzchnia: 145 m2
– powierzchnia ogródka 220 m2
– cena: 868 000 zł
– termin zakończenia prac: gotowy

Lokal B (prawa strona):
– powierzchnia: 135 m2
– powierzchnia ogródka z podjazdem 120 m2
– cena: Rezerwacja
– termin zakończenia prac: gotowy

Chcesz zobaczyć dom osobiście?
Zapraszam na oglądanie! Tel: 606 421 794