Oglądamy szeregowiec 73 m2 z oddzielną kuchnią – Osiedle Chilli City / Tulce

Jeżeli szukacie kompaktowego mieszkania z oddzielną kuchnią i trzema sypialniami, to ten film jest właśnie dla Was. Oglądamy 4-pokojowe mieszkanie w Tulcach koło Poznania na Osiedlu Chilli City. Zobacz FILM!

Dwupoziomowe mieszkanie w Tulcach koło Poznania o powierzchni 73 m2, w budynku szeregowym posiada indywidualne wejście. Po przekroczeniu progu, z jednej strony widzimy oddzielną, niedużą kuchnię z oknem. Obok znajduje się dodatkowa toaleta. Centralnym punktem mieszkania jest salon, również kompaktowy – o powierzchni 16 m2. Pokój z wyjściem na ogródek jest jasny dzięki dużym oknom tarasowym.

Na piętrze do dyspozycji mieszkańców są trzy sypialnie, w tym jedna o powierzchni 10 m2 z dodatkowym oknem dachowym oraz większej niż zazwyczaj wysokością. Pozostałe pokoje są mniejsze, zajmują powierzchnię około 8 m2 każdy. Na piętrze znajduje się też łazienka – w tym przypadku posiadająca miejsce na wannę i – co ważne – okno.

Jaka jest cena mieszkania 4-pokojowego 73 m2 z IV etapu Osiedla Chilli City w Tulcach? Cena zaczyna się od 315 tys. zł. Tańsze są mieszkania 3-pokojowe. Ich ceny zaczynają się od około 280 tys. zł. Najtańsze mieszkania 2-pokojowe to wydatek rzędu 235 tys. zł.

Co ważne, osiedle jest w pełni zurbanizowane, a kilka kroków wystarczy aby zrobić zakupy w pobliskim markecie. Podobna odległość dzieli Chilli City od przystanku autobusowego czy szkoły i przedszkola, co korzystnie wpływa na wygodę mieszkańców. Chcesz wiedzieć się więcej o tym, jak się mieszka w Tulcach? Sprawdź nasz szczegółowy wpis na ten temat.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 6.02.2018