Oglądamy szeregowiec 73 m2 z oddzielną kuchnią – Osiedle Chilli City / Tulce

Jeżeli szukacie kompaktowego mieszkania z oddzielną kuchnią i trzema sypialniami, to ten film być może jest właśnie dla Was. Oglądamy 4-pokojowe mieszkanie w Tulcach koło Poznania na Osiedlu Chilli City. Zobacz FILM!

Dwupoziomowe mieszkanie w Tulcach koło Poznania o powierzchni 73 m2, w budynku szeregowym posiada indywidualne wejście. Po przekroczeniu progu, z jednej strony widzimy oddzielną, niedużą kuchnię z oknem. Obok znajduje się toaleta. Centralnym punktem mieszkania jest salon, również kompaktowy – o powierzchni zaledwie 16 m2. Salon, choć do największych nie należy, to jest jasny i słoneczny dzięki dużym oknom tarasowym. Natomiast osobom stawiającym na większe szeregowce, polecam realizowane również w Tulcach Osiedle Ziołowe dewelopera KOS-DOM, gdzie znajdziemy wygodne domy z garażami o powierzchni od 112 do 166 m2.

Na drugiej kondygnacji do dyspozycji mieszkańców są trzy sypialnie, w tym jedna o powierzchni 10 m2 z dodatkowym oknem dachowym oraz o większej niż zazwyczaj wysokości. Pozostałe pokoje są mniejsze, zajmują powierzchnię około 8 m2 każdy. Na piętrze znajduje się też łazienka – w tym przypadku posiadająca miejsce na wannę i – co ważne – okno.


POLECAM Inteligentne domy z rekuperacją i garażem:


Jaka jest cena mieszkania 4-pokojowego 73 m2 z IV etapu Osiedla Chilli City w Tulcach? Cena prezentowanego lokalu zaczyna się od 315 tys. zł.

Co ważne na co dzień, osiedle jest w pełni zurbanizowane, a kilka kroków wystarczy aby zrobić zakupy w pobliskim markecie czy odprowadzić dziecko do szkoły lub przedszkola. Niewielka odległość dzieli inwestycję od przystanku autobusowego czy szkoły i przedszkola, co korzystnie wpływa na wygodę mieszkańców. Natomiast samo mieszkanie jest raczej niewielkie.

Chcesz wiedzieć się więcej o tym, jak się mieszka w Tulcach? Sprawdź nasz szczegółowy wpis na ten temat.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 1.10.2018