Wygodne szeregowce z garażami i ciekawy projekt – Osiedle Ziołowe / Tulce

Osiedle Ziołowe - Tulce, deweloper KOS-DOMOsiedle Ziołowe w Tulcach koło Poznania to wygodne domy szeregowe, których projekt dopracowano w najmniejszym szczególe. Domy z garażami o powierzchni od 112 do 166 m2 wyróżnia duży salon bez schodów, które przeniesiono na korytarz, oddzielna garderoba, a także przestronne sypialnie o powierzchni wynoszącej do 16 m2. Na poczucie prywatności przyszłych mieszkańców korzystnie wpłynie duża powierzchnia ogrodów i znaczne odległości między budynkami, co sprawdziliśmy podczas wizyty na budowie. Zobacz zdjęcia!

ZŁOTY DOM ZŁOTY DOM dla Osiedla Ziołowego przyznajemy za przemyślany i sprawdzony projekt domu w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem: 

  • Od trzech do czterech sypialni bez skosów – od 11 aż do 16 m2
  • Dodatkową garderobę na piętrze
  • Dwie łazienki – po jednej na każdej kondygnacji
  • Przestronną część dzienna, do wyboru – z aneksem (28 m2) lub osobną kuchnią. Co ważne, schody – inaczej niż w standardowych projektach – zostały przeniesione z salonu na korytarz, zapewniając więcej miejsca do wypoczynku oraz spotkań z rodziną i znajomymi
  • Możliwość posiadania kominka w salonie
  • Możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń w domu na etapie budowy
  • Podwójne ściany między domami zapewniające komfort akustyczny
  • Duży ogród o powierzchni od 77 aż do 310 m2
  • Możliwość korzystania z wysokiego poddasza, w tym opcja urządzenia dodatkowego pomieszczenia na poddaszu
  • Dostęp do szkoły, przedszkola i sklepów kilka kroków od domu

Osiedle Ziołowe to nowa propozycja firmy KOS-DOM znanej z budowy popularnego Osiedla Ułańskiego w Zalasewie. Tym razem wygodne domy szeregowe z garażami powstają w Tulcach, niespełna 15 minut drogi od poznańskiego Ronda Rataje.

Docelowo Osiedle Ziołowe obejmie 38 domów w zabudowie szeregowej, które powstają etapami. Aktualnie, w pierwszym etapie powstaje 8 domów, które zostaną oddane do użytkowania we wrześniu 2019 roku. Jak można tutaj mieszkać? Na poniższym filmie prezentujemy jedną z poprzednich realizacji KOS-DOM, gdzie powstały domy o tym samym projekcie.


Zobacz aranżację domu według tego samego projektu:


Mieszkańcy będą mogli dojechać do nowego domu drogą gminną – ul. Cyniową. Kolejny etap osiedla jest realizowany równolegle i również będzie posiadać bezpośredni zjazd na drogę gminną – ul. Chabrową. Takie rozwiązanie sprawi, że mieszkańcy nie będą musieli ponosić dodatkowych kosztów z tytułu użytkowania dróg wewnętrznych na osiedlu. Plusem inwestycji jest dostęp do wszystkich mediów, w tym do kanalizacji sanitarnej. Co równie ważne, między domami są podwójne ściany z dylatacją zapewniające dobrą izolację akustyczną.

Każdy segment budowany w technologii tradycyjnej, z dbałością o wysoką jakość materiałów (m.in. pustak Porotherm, dachówka ceramiczna, dobra izolacja przeciwwilgociowa) jest osobnym domem posadowionym na oddzielnej działce.

Czas dojazdu z osiedla na poznańskie Rondo Rataje wynosi niespełna 15 minut, a wszystkie udogodnienia znajdują się kilka kroków od domu.

Oprócz solidnego wykonania domu, na komfort mieszkania wpływ ma także dostęp do kompletnej miejscowej infrastruktury. Przyszli mieszkańcy Osiedla Ziołowego wszystkie ważne na co dzień sprawy będą mogli załatwić praktycznie w odległości krótkiego spaceru od domu.

Szkoła, przedszkole, market i punkty usługowe działają po sąsiedzku. Tereny spacerowe też są na wyciągnięcie ręki.

Do dyspozycji mieszkańców są także przystanki autobusowe, okoliczne place zabaw i trasy spacerowe blisko domu – mowa na przykład o pobliskiej leśnej ścieżce edukacyjnej Skarby Lasu. Jednocześnie, dostęp do tras szybkiego ruchu umożliwia sprawny dojazd do Poznania. Możliwy jest też dojazd alternatywną trasą przez Szczepankowo.

Ceny nowych domów z garażami na Osiedlu Ziołowym w Tulcach wynoszą od 445 tys. zł do 670 tys. zł za największy dom o powierzchni 166 m2. W zestawieniu z dużą powierzchnią domów i ogrodów, oraz solidnym wykonaniem, ofertę dewelopera KOS-DOM uważam za wartą uwagi.


POLECAM Inteligentne domy z rekuperacją i garażem:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 5.12.2018 r.