Oglądamy szeregowiec 105 m2 z garażem – Osiedle Nowe Tarnowo / Tarnowo Podgórne

Własny garaż, dodatkowa przestrzeń na garderobę i nowoczesny aquapark z wodą termalną po sąsiedzku. To niektóre wyróżniki domu szeregowego blisko Poznania, który odwiedziliśmy z kamerą. Co zobaczyliśmy w środku? Zobacz FILM!

Nowy szeregowiec na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym koło Poznania zajmuje powierzchnię 105 m2, w tym garaż około 16 m2. W skład domu wchodzi – na parterze – nieduża, otwarta część dzienna o powierzchni 24 m2, toaleta i wiatrołap. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią – mimo relatywnie małej powierzchni – jest jasny i przestronny. To zasługa neutralnych barw użytych do wykończenia wnętrza (ten konkretny segment jest oddawany w tak zwanym standardzie pod klucz) jak i dużych okien, przez które wychodzimy do własnego ogródka.

Gotowy dom w Tarnowie Podgórnym zaprojektowano z myślą o czteroosobowej rodzinie. Na piętrze znajduje się druga łazienka, sypialnia rodziców o powierzchni 14 m2 oraz dwie małe – około 8-metrowe. Warto zwrócić uwagę, że większość ubrań mieszkańcy będą mogli składować w wydzielonej garderobie. Na korytarzu zaplanowano dwie duże wnęki pod zabudowę. Miejsce na przechowywanie znajduje się także na nieużytkowym poddaszu.

 Gdzie pod Poznaniem mieszka się najlepiej? Sprawdź nasze rekomendacje:
Osiedle Rozalin w Lusówku – nowe domy i mieszkania w pobliżu PoznaniaOsiedle Rozalin w Lusówku wyróżnione ZŁOTYM DOMEM. Sprawdź naszą rekomendację!
Nowy dom bliźniak na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy, dokładnie na granicy między Tarnowem Podgórnym i Górą, w otoczeniu nowych domków jednorodzinnych. Osiedle wyróżniają małe, kameralne rozmiary blisko potrzebnych udogodnień typu szkoły, sklepy, basen - aquapark Tarnowskie Termy.Nowe domy bliźniaki w Tarnowie Podgórnym. Sprawdź naszą rekomendację!

Pozytywnie oceniam duże, trzyszybowe okna w standardzie wyposażone w rolety sterowane elektrycznie. Otwierana na pilota jest także brama garażowa. Osiedle Nowe Tarnowo oferuje więcej ponadstandardowych elementów. Jest to wewnętrzna strefa rekreacyjna z bezpośrednim wejściem od strony ogrodu czy osiedlowy plac zabaw.

Jak się mieszka w Tarnowie Podgórnym i ile czasu dojeżdża się z Tarnowa do Poznania? – O tym możesz przeczytać w artykule o miejscowości.

Na osiedlu dewelopera Jakon znajduje się 10 gotowych mieszkań w zabudowie szeregowej. Warto wiedzieć, że Osiedle Nowe Tarnowo jest rozbudowywane o kolejne budynki, w tym przypadku – niskie budynki wielorodzinne. Pierwszy etap zabudowy wielorodzinnej będzie gotowy w połowie 2019 roku. Cena szeregowców na Osiedlu Nowe Tarnowo zaczyna się od 399 tys. zł.


ZOBACZ TEŻ, jak możesz mieszkać tam, gdzie las spotyka się z miastem:


Zobacz nowe osiedle bliźniaków z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 5.02.2018