Dom na sprzedaż tuż koło lasu – Lusowo koło Poznania

Dom na sprzedaż w Lusowie - osiedle PrzylesieNa sprzedaż dom w Lusowie w wysokim standardzie z widokiem na las. Lusowo to spokojna miejscowość położona nad Jeziorem Lusowskim, w niedużej odległości od Poznania. Tutaj, na kameralnym osiedlu znajduje się wyjątkowy dom na sprzedaż z pięknie zagospodarowanym ogrodem – położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gotowy do zamieszkania i urządzony z wykorzystaniem materiałów wysokiej klasy.

Dom na sprzedaż w Lusowie koło lasu i blisko jeziora to prawdziwa gratka dla osób, które planują zamieszkać w ładnej okolicy, z widokiem na las i jednocześnie chcą mieć zapewniony szybki dojazd do Poznania. Budynek położony na końcu spokojnej ulicy zapewni przyszłym mieszkańcom ciszę, prywatność i najwyższy komfort. Kontekst, w którym osadzony jest dom stanowią budynki dobrze dopasowane do otaczającej je przyrody.

Budynek znajduje się przy nowo wybudowanej ulicy z kostki brukowej. W 2007 roku nieruchomość została gruntownie wyremontowana. Przy remoncie właściciele wykorzystali materiały budowlane z najwyższej półki. W pomieszczeniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe oraz tradycyjne. Dobudowano ogród zimowy oraz przeszkloną jadalnię z pięknym widokiem na ogród. Przyziemie zaadaptowano na pokój rekreacyjny, w którym mieści się pełnowymiarowy stół bilardowy oraz sauna i łazienka. Dom wyposażono w wysokiej jakości piec gazowy centralnego ogrzewania oraz instalację odkurzacza centralnego. Kuchnia firmy Sematic z granitowym blatem i najwyższej jakości sprzętem AGD firmy BOSH zapewnia optymalną wygodę. Dom jest gotowy do zamieszkania i czeka na nowych mieszkańców.

Dom w Lusowie na sprzedaż – rozkład pomieszczeń:

  • PRZYZIEMIE: pokój rekreacyjny, łazienka z sauną, pomieszczenie gospodarcze
  • PARTER: salon z kuchnią, ogród zimowy, hol, toaleta
  • PIĘTRO: sypialnia z widokiem na las, sypialnia z łazienką i wyjściem na balkon

Parametry techniczne nieruchomości i wyposażenie:

  • powierzchnia domu 165 m2
  • powierzcnia działki 510 m2
  • dom wybudowany w technologii tradycyjnej – murowanej, mur trójwarstwowy
  • dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja
  • kuchnia firmy Sematic z granitowym blatem, najwyższej jakości sprzęt AGD firmy BOSH
  • podłogi wyłożone włoskim gresem, schody bukowe firmy Rintal. Całość urządzona ze smakiem nie wymaga jakiegokolwiek wkładu finansowego
  • dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych jak i budowlanych, dom jest wyjątkowo tani w eksploatacji. Roczny rachunek za gaz (w tym ogrzewanie) to 4200 zł.

Cena oferowanego domu wraz z pełnym, widocznym na zdjęciach wyposażeniem wynosi 730 000 zł. To wyjątkowo korzystna oferta jak na wysoki standard domu oraz lokalizację w tak urokliwym miejscu, blisko Poznania.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Umów się na spotkanie!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki
Biuro sprzedaży nieruchomości Bliskopoznania.pl