Nowe domy w bajkowej okolicy! – Osiedle Łopianowa Łąki / Poznań

Osiedle Łopianowa Łąki - nowe domy i mieszkania - Poznań RadojewoNowe domy na Osiedlu Łopianowa Łąki powstają w malowniczej, północnej części Poznania – w Radojewie, blisko obszaru Natura 2000. Obok wyjątkowych terenów rekreacyjnych, mieszkańcy zyskają dostęp do nowoczesnej szkoły na Umultowie i innych ciekawych udogodnień. Poznaj szczegóły i zobacz FILM o osiedlu i wizytę na budowie!

 

Zobacz wnętrze domu na osiedlu Łopianowa Łąki:

Budowa Osiedla Łopianowa Łąki w Poznaniu – ruszyła w czerwcu 2019 roku, zakończenie budowy zaplanowano na koniec 2020 roku

Kameralna zabudowa obejmie 16 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82 lub 92 m2, zapewniając mieszkańcom ciszę i widok na otaczającą zieleń. Wypoczynek na świeżym powietrzu ułatwi duży ogród, o powierzchni wynoszącej od 130 aż do 300 m2. Osiedle będzie wyposażone między innymi w drogi wewnętrzne oraz oświetlenie.

Osiedle Łopianowa Łąki to bliskość przyrody bez konieczności rezygnacji z wygody. To cisza i kontakt z przyrodą i jednocześnie – sprawny dojazd do centrum Poznania.

Przyjazna okolica z przewagą nowych osiedli i niskich domów jednorodzinnych to dobre miejsce dla osób stawiających na zdrowy tryb życia. Już kilka kroków od domu można aktywnie spędzać czas z dziećmi – plac zabaw i boiska sportowe są gotowe. Dzięki nowym trasom rowerowym, malowniczą okolicę, w tym obszar chronionego krajobrazu Biedrusko i Przystanek Łysy Młyn, można odkrywać również na rowerze.

Blisko domu najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego kompleksu szkolno – przedszkolnego na Umultowie.

To największa inwestycja edukacyjna w Poznaniu ostatnich lat. Nowoczesna szkoła z własnym zapleczem sportowym rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2018 roku. Natomiast starsze dzieci dojadą do centrum autobusem. Przystanki działają w odległości krótkiego spaceru od osiedla. A po pracy mieszkańcy odetchną we własnym ogrodzie lub w okolicznych lasach i na zielonych trasach Doliny Warty.

Układ segmentu z ogrodem:

W przykładowym segmencie o powierzchni 92 m2 znajduje się przestronna część dzienna z kuchnią i jadalnią o łącznej powierzchni 35 m2. Na parterze zaprojektowano również pierwszą łazienkę. Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze to w mojej opinii duży atut projektu. Podobnie jak wyprowadzenie klatki schodowej z części dziennej. W efekcie, schody nie zabierają cennego miejsca w pokoju. W części prywatnej na drugiej kondygnacji znajdą się 3 sypialnie (od 9,3 do 12 m2) z wysokimi oknami  oraz druga łazienka z miejscem na wannę.

Ceny segmentów:

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z ogrodami aż do 300 m2 aktualnie kosztują od 416 do 590 tys. zł. Szczegółowa oferta sprzedaży oraz rzuty są dostępne na stronie inwestycji.

Inwestorem osiedla jest cieszący się dobrą opinią deweloper Novum Plus znany z budowy Osiedla Rozalin w Lusówku.

Zobacz foto-relację z budowy osiedla:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 13.08.2020 r.