Osiedle Łopianowa Łąki / Poznań – Nowe domy w bajkowej okolicy!

Osiedle Łopianowa Łąki - nowe domy i mieszkania - Poznań RadojewoNowe domy na Osiedlu Łopianowa Łąki powstaną w malowniczej, północnej części Poznania – w Radojewie, blisko obszaru Natura 2000. Obok wyjątkowych terenów rekreacyjnych, mieszkańcy zyskają dostęp do nowoczesnej szkoły na Umultowie i innych ciekawych udogodnień. Budowa osiedla rusza już wiosną 2019 roku. Poznaj szczegóły i zobacz FILM!

Zobacz mieszkanie na osiedlu Łopianowa Łąki:

Budowa Osiedla Łopianowa Łąki w Poznaniu – Radojewie rusza wiosną 2019 roku.

Kameralna zabudowa obejmie 16 mieszkań z ogrodami w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82 lub 92 m2, zapewniając mieszkańcom ciszę i widok na otaczającą zieleń. Wypoczynek na świeżym powietrzu ułatwi duży ogród, o powierzchni wynoszącej od 130 aż do 300 m2. Osiedle będzie wyposażone między innymi w drogi wewnętrzne oraz oświetlenie.

Osiedle Łopianowa Łąki to bliskość przyrody bez konieczności rezygnacji z wygody. To cisza i kontakt z przyrodą i jednocześnie – sprawny dojazd do centrum Poznania.

Przyjazna okolica z przewagą nowych osiedli i niskich domów jednorodzinnych to dobre miejsce dla osób stawiających na zdrowy tryb życia. Już kilka kroków od domu można aktywnie spędzać czas z dziećmi – plac zabaw i boiska sportowe są gotowe. Dzięki nowym trasom rowerowym, malowniczą okolicę, w tym obszar chronionego krajobrazu Biedrusko i Przystanek Łysy Młyn, można odkrywać również na rowerze.

Blisko domu najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego kompleksu szkolno – przedszkolnego na Umultowie.

To największa inwestycja edukacyjna w Poznaniu ostatnich lat. Nowoczesna szkoła z własnym zapleczem sportowym rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2018 roku. Natomiast starsze dzieci dojadą do centrum autobusem. Przystanki działają w odległości krótkiego spaceru od osiedla. A po pracy mieszkańcy odetchną we własnym ogrodzie lub w okolicznych lasach i na zielonych trasach Doliny Warty.

Układ segmentu z ogrodem – ul. Łopianowa / Poznań

W przykładowym segmencie o powierzchni 92 m2 znajduje się przestronna część dzienna z kuchnią i jadalnią o łącznej powierzchni 35 m2. Na parterze zaprojektowano również pierwszą łazienkę. Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze to w mojej opinii duży atut projektu. Podobnie jak wyprowadzenie klatki schodowej z części dziennej. W efekcie, schody nie zabierają cennego miejsca w pokoju. W części prywatnej na drugiej kondygnacji znajdą się 3 sypialnie (od 9,3 do 12 m2) z wysokimi oknami  oraz druga łazienka z miejscem na wannę.

Ceny mieszkań

Nowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej z ogrodami aż do 300 m2 aktualnie kosztują od 416 do 519 tys. zł. Szczegółowa oferta sprzedaży oraz rzuty nowych mieszkań w Poznaniu przy ulicy Łopianowej jest dostępna na stronie inwestycji.

Inwestorem osiedla jest cieszący się dobrą opinią deweloper Novum Plus znany z budowy Osiedla Rozalin w Lusówku.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 21.03.2019 r.