Dom z antresolą w salonie – na sprzedaż, blisko jeziora w okolicy Poznania [Zobacz FILM]

Zobacz dom na sprzedaż wykończony pod klucz blisko jeziora w okolicy Poznania! Wygodny dom jednorodzinny o powierzchni 147 m2 jest gotowy do zamieszkania i ma szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak rekuperacja, ogrzewanie podłogowe w całym domu, odkurzacz centralny, sterowanie temperaturą i opcja pompy ciepła. Nowoczesny charakter wnętrza podkreśla wysoki salon z antresolą i stonowana kolorystyka wnętrz. Zobacz FILM!

Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z przestronnych wnętrz domu, pobliskiej plaży i dużego ogrodu, który jest zagospodarowany i ogrodzony, z tarasem wykończonym wysokiej klasy deską kompozytową, z podjazdem do garażu i chodnikiem wykonanym z kostki betonowej. Powierzchnia działki jest optymalna dla zabudowy jednorodzinnej i wynosi 887 m2. Kolejnym plusem jest studnia służąca do podlewania ogrodu.

Strefa dzienna jest jasna i bardzo przestronna. Wypoczynkowi sprzyja funkcjonalny podział parteru na część wypoczynkową, jadalnianą i kuchenną. Efektowna antresola z dużym oknem optycznie powiększa przestrzeń. Kolejne okno dobrze doświetla dużą jadalnię. Przyjemnym dodatkiem jest częściowo zadaszony taras, na który można wyjść z salonu. Duża odległość od sąsiadów zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i poczucie prywatności.

Układ pomieszczeń w domu:

Parter:
Salon z jadalnią – 41 m2
Kuchnia – 10 m2
Gabinet – 10 m2
Garaż – 19 m2
Pomieszczenie gospodarcze – 10 m2

Piętro:
Pokój nr 1 – 11,5 m2
Pokój nr 2 – 11 m2
Pokój nr 3 – 10,8 m2
Pokój nr 4 – 9,2 m2
Łazienka – 10,5 m2

Dom w Cerekwicy (gm. Rokietnica) jest kompleksowo wyposażony w wysokim standardzie. Posiada między innymi rolety okienne na parterze i klatce schodowej oraz ogrzewanie podłogowe na obydwu kondygnacjach. W salonie jest gotowa instalacja pod kominek. Podwyższony standard budynku widać też w funkcjonalnie zaprojektowanej, oddzielnej kuchni. Uwagę zwraca nowoczesna, pojemna zabudowa i duża powierzchnia blatów roboczych. Przygotowując posiłki, będzie można podziwiać ogród. Kuchnia jest wyposażona między innymi w zmywarkę, lodówkę, piekarnik i mikrofalówkę. Całość dopełnia przemyślane oświetlenie utrzymane w jednolitym stylu. Jest to dom bez kompromisów. Na parterze zaprojektowano ponadto gabinet, spiżarnię oraz toaletę i oddzielne pomieszczenie gospodarcze z pralnią oraz piecem z zasobnikiem o pojemności aż 150 litrów.

Bardzo efektownie prezentuje się jasna klatka schodowa z bardzo dużym oknem, przez którą wchodzimy na drugi poziom.  Są tu aż 4 ustawne pokoje i bardzo duża łazienka z wanną. Główna sypialnia posiada własną garderobę. Łazienka – dzięki neutralnym kolorom i powierzchni wynoszącej ponad 10 m2 – sprzyja relaksowi w domowym zaciszu. Każdy z pokoi o powierzchni od około 10 do 12 m2 można urządzić zgodnie z własnymi potrzebami. Wszystkie pomieszczenia posiadają nowoczesne okna do ziemi i są utrzymane w przyjemnej kolorystyce z gotowymi aranżacjami dla całej rodziny.

Cena oferowanego domu w Cerekwicy koło Poznania wynosi 799 000 zł. Budynek jest utrzymany w doskonałym stanie i ma dostęp do wszystkich mediów, dzięki temu przyszli właściciele będą mogli zamieszkać w nowym domu praktycznie od zaraz. Dom nie jest zamieszkany.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Umów się na spotkanie!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki
Biuro sprzedaży nieruchomości Bliskopoznania.pl

Zobacz jedyny taki widok w Polsce! Wypoczywaj i zarabiaj kiedy chcesz: