NA WEEKEND: Oglądamy apartament z MEGA widokiem na morze! Porta Mare w Dziwnówku

Ten moment kiedy pakujesz walizkę i po prostu jedziesz nad morze! Do własnego apartamentu. Zobacz niesamowity apartament na najwyższym piętrze luksusowego wieżowca kilka kroków do plaży! To jedyne takie miejsce w Polsce. Zobacz film z Porta Mare w Dziwnówku!

Porta Mare w Dziwnówku to wyjątkowy kompleks budynków dosłownie tuż przy plaży z nowo powstającym zapleczem sportowym, restauracją oraz strefą spa & wellness, w tym między innymi – z krytymi basenami. Tak szeroki wybór atrakcji i piękny widok na morze z okna sprawia, że nawet w chłodniejsze dni możesz odzyskać balans w nadmorskim klimacie.

Znajdziesz tu zarówno mniejsze metraże, rodzinne apartamenty z antresolą, jak i luksusowe, dwupoziomowe apartamenty z niesamowitym widokiem na Bałtyk. Właśnie takie mieszkanie możesz zobaczyć na filmie. Na sprzedaż są dostępne zarówno gotowe apartamenty, w tym w standardzie pod klucz, jak i apartamenty, których oddanie do użytku nastąpi w maju 2019 (dotyczy wież B i C).

W budynku Porta Mare Apartamenty Przy Plaży wita nas eleganckie foyer. Do apartamentu na najwyższym piętrze oczywiście jedziemy windą. Korytarze i części wspólne naprawdę robią wrażenie. Ale najlepsze dopiero przed nami. Po wejściu do środka wita nas luksusowo urządzona, otwarta przestrzeń i zapierający dech widok na morze! Nic dziwnego, że cała ściana jest przeszklona. Tylko niebo, morze i plaża. Można się rozmarzyć!

Wypoczywać można również na tarasie. Kolejny znajduje się na drugiej kondygnacji, gdzie do dyspozycji gości jest domowe spa oraz wygodna sypialnia z prywatną łazienką (ogólnodostępna łazienka znajduje się na pierwszej kondygnacji). Jednym słowem, wypoczynek na najwyższym poziomie.

Porta Mare w Dziwnówku to nowoczesne apartamenty na sprzedaż z widokiem na morze oraz luksusowe zaplecze spa & wellness.

W jednym z nowych budynków – Porta Mare Spa & Wellness, powstaje luksusowe centrum spa i wellness z krytymi basenami, restauracją, dyskoteką, strefą cygar oraz zapleczem sportowo-rehabilitacyjnym i handlowym. Szeroki pakiet usług, jedyna taka lokalizacja bezpośrednio nad morzem i zapierające dech widoki na morze sprawiają, że Porta Mare przyciąga gości przez cały rok.

Dzięki bezobsługowej usłudze zarządzania najmem w dni kiedy nie korzystasz z apartamentu, możesz go wynająć.

Nie angażujesz przy tym swojego czasu. Operator budynku zajmie się wszystkimi pracami administracyjnymi i porządkowymi na miejscu.

Dziwnówek to nie tylko atrakcyjna lokalizacja nad morzem z całorocznym zapleczem usługowym, rekreacyjnym i spa. Malownicze szlaki pieszo-rowerowe i pobliskie pola golfowe przyciągają gości przez cały rok.

Porta Mare w Dziwnówku to w mojej opinii wypoczynek na najwyższym poziomie i jedyny taki widok w Polsce. Co równie ważne, apartament może zarabiać sam na siebie. W ramach kompleksu apartamentów dewelopera Budnex wchodzi kilka budynków nad morzem z mieszkaniami o różnej powierzchni.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 23.07.2018 r.