Oglądamy nowe mieszkanie 89 m2 z dużym balkonem – Arena Apartments / Poznań, ul. Wojskowa

Takiego mieszkania na blogu jeszcze nie było! Arena Apartments w Poznaniu to oryginalny budynek wzniesiony na planie okręgu. Jak wyglądają tutejsze dwupoziomowe apartamenty przy ulicy Wojskowej? Jeden z nich odwiedziliśmy w kamerą. Zobacz FILM!

W budynku Arena Apartments Duda Development w Poznaniu powstało 16 wyjątkowych apartamentów na sprzedaż, w tym dwupoziomowe apartamenty o powierzchni prawie 90 m2. Na parterze do dyspozycji mieszkańców są lokale usługowe, z których część nadal jest dostępna.

Prezentowany na filmie apartament o powierzchni 89,4 m2 to przestrzeń skrojona na miarę. Na pierwszym poziomie do dyspozycji mieszkańców jest jasna część dzienna z aneksem kuchennym o dużej powierzchni – ponad 35 m2. Dodatkowym elementem optycznie powiększającym przestrzeń jest duży balkon – ponad 16 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się też łazienka i przedpokój.

Otwarta część dzienna to materiał na wyjątkowe wnętrze w nowoczesnym stylu. Salon poszerza się w kierunku okna będącego dominującym elementem przestrzeni. Duże okno odstawno-przesuwne, które po otwarciu nie zajmuje miejsca w pokoju, pozwala zintegrować salon z balkonem, co w mojej opinii korzystnie wpłynie na dobre samopoczucie przyszłych mieszkańców. Tym bardziej, że dzięki zachodniej ekspozycji do wnętrza wpada przyjemne, ciepłe światło. Ponad 16-metrowy balkon z widokiem na zielony dziedziniec to zaciszny azyl w tętniącym życiem mieście – w sam raz na ciepłe, letnie wieczory.

Dla wygody mieszkańców, wszystkie okna są wyposażone w rolety. Na podwyższony standard mieszkania w Arena Apartments składa się też ogrzewanie podłogowe w łazienkach i przedpokoju.

Strefę prywatną zaplanowano na drugiej kondygnacji. Składa się z korytarza, trzech ustawnych pokoi o powierzchni wynoszącej od około 10 do 13 m2 oraz łazienki. Pierwsze dwa pokoje z ekspozycją zachodnią zyskują dzięki dużym oknom z widokiem na wewnętrzny dziedziniec. Podobnie jak na parterze, każdy z pokoi poszerza się w kierunku okna, zyskując kształt delikatnego trapezu. Taki układ spodoba się osobom poszukującym wnętrz o wyjątkowych możliwościach aranżacji. W głównej sypialni – obok podwójnego łóżka – jest miejsce na obszerną garderobę. Pomiędzy pokojami a główną sypialnią znajduje się łazienka z miejscem na wannę. Uważam, że to wygodne rozwiązanie dla wszystkich mieszkańców.

Deweloper Duda Development zapewnił mieszkańcom komplet udogodnień, w tym przestronną, podziemną halę garażową, komórki lokatorskie oraz windy. Kameralną atmosferę udało się zyskać w eleganckich częściach wspólnych budynku. Natomiast na parterze Arena Apartments znalazły się lokale usługowe, które zapewnią mieszkańcom wygodę co dzień.

Dzięki działającym w budynku punktom gastronomicznym, oraz dzięki położeniu vis a vis City Parku, mieszkańcy Arena Apartments mogą wprost z mieszkania udać się na obiad i aromatyczną kawę w wyjątkowym otoczeniu. Dla miłośników aktywnego wypoczynku doskonałym rozwiązaniem są okoliczne zielone parki. W połączeniu z kameralną atmosferą i prestiżową lokalizacją, Arena Apartments to miejsce, gdzie każdy poczuje się jak u siebie.

Aktualnie wszystkie apartamenty w inwestycji Arena Apartments w Poznaniu znalazły już nabywców. Dostępne są natomiast lokale usługowe na parterze, gdzie można prowadzić własny biznes w sercu miasta.


ZOBACZ: Jak urządzić mieszkanie w elementami betonu i jak łączyć kolory we wnętrzu:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 16.01.2019 r.