Oglądamy mieszkanie 75 m2 + piwnica 41 m2 – Osiedle Borówkowe / Borówiec

Mieszkanie na Osiedlu Borówkowym w Borówcu koło Poznania to aż trzy poziomy – parter, piętro oraz – co nieczęsto spotkane na nowych osiedlach – piwnica. Dodatkowo, mieszkańcy mogą zaadaptować antresolę na cele mieszkalne, zyskując dodatkowy – czwarty poziom, który sprawdzi się jako bawialnia dla dzieci. Zobacz FILM!

Osiedle Borówkowe przy ulicy Poznańskiej w Borówcu jest gotowe i w pełni zagospodarowane. Posiada dostęp do wszystkich mediów, w tym do kanalizacji sanitarnej. Obecnie w ofercie dewelopera Dombud Development w Borówcu są dostępne ostatnie dwa mieszkania w zabudowie czterolokalowej z dużymi ogrodami o powierzchni około 400 m2 każdy.

Oglądamy 4-pokojowe mieszkanie nr 16 z piwnicą i tarasem. Po wejściu do mieszkania, inaczej niż w przypadku większości nowych osiedli w okolicy Poznania, oprócz wnęki na szafę, znajduje się też oddzielna garderoba (do wydzielenia z sąsiedniej toalety). To w mojej opinii atut, bo wszystkie kurtki, płaszcze, obuwie, można mieć w jednym miejscu.

Dom parterowy na sprzedaż w BorówcuOGLĄDAMY parterowy dom bliźniak w Borówcu, 100 metrów od lasu. Zobacz więcej!

Salon z aneksem kuchennym i jadalnią (28 m2) jest jasny dzięki dużym oknom i posiada wyjście na wyjątkowo przestronny taras (taras jest już wykończony). Dużym plusem jest widok z okien, za którymi nie ma kolejnych zabudowań, tylko ogród i drzewa. Ogród o powierzchni około 400 m2 zapewnia znaczną prywatność, a wygodne pielęgnowanie zieleni ułatwia piwnica (40 m2), z której bezpośrednio można wyjść na zewnątrz. Oprócz miejsca na kosiarkę i sprzęty ogrodowe, w piwnicy można urządzić spiżarnię. Jest też możliwość posiadania dodatkowej łazienki czy sanitariatu.

Wracamy do środka. Podoba mi się, że klatka schodowa została wydzielona z salonu, przez co pokój jest bardziej ustawny. Wchodzimy po schodach na kolejny poziom, gdzie zaplanowano trzy sypialnie o powierzchni od 8 do 9,5 m2, a więc stosunkowo niewielkie. W łazience na piętrze (3,5 m2) przewidziano miejsce na prysznic.

Cena oglądanego mieszkania na Osiedlu Borówkowym, z uwagi na relatywnie duży ogród i tym samym większą prywatność oraz podpiwniczenie, jest wyższa niż średnia cena za taki metraż w gminie Kórnik i wynosi 395 tys. zł.


Sprawdź inne nowe domy i mieszkania na sprzedaż w Borówcu i Kamionkach – Czytaj RAPORT.


ZOBACZ TEŻ, jak możesz mieszkać tam, gdzie las spotyka się z miastem:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 11.05.2018 r.