Oglądamy mieszkanie z garażem 111 m2 – Osiedle Puszcza Zielonka / Miękowo

Szukasz mieszkania z garażem blisko Poznania, w kameralnym miejscu przy lesie? Przy ulicy Krokusowej w Miękowie (gm. Czerwonak), bezpośrednio przy Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka, są dostępne gotowe mieszkania z garażem i ogrodem wykończone w wysokim standardzie. To kolejny etap budowy Osiedla Puszcza Zielonka obejmującego domy i mieszkania w kilku różnych konfiguracjach.

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Krokusowej w Miękowie koło Poznania wyróżnia:

  • Kameralna atmosfera i cisza. Dwa domy po dwa mieszkania w każdym znajdują się na końcu ślepej ulicy, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej.
  • Bezpośredni dostęp do lasu i malowniczych tras spacerowych i rowerowych parku krajobrazowego. Puszcza Zielonka to największy kompleks leśny w okolicy Poznania.
  • Wyjątkowo przestronne wnętrza, optymalny układ i wygodny garaż z bezpośrednim przejściem z budynku – z miejscem zarówno na samochód, jak i narzędzia ogrodowe, rowery i inne sprzęty sportowe.
  • Wysoki standard wykończenia. Każde mieszkanie posiada między innymi ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze, rolety okienne z napędem elektrycznym we wszystkich oknach oraz bramę garażową otwieraną na pilota. Osoby stawiające na ekologiczne rozwiązania w domu, docenią naturalne, wewnętrzne tynki cementowo wapienne zapewniające zdrowy klimat w mieszkaniu.

Każde mieszkanie z ogródkiem przy ul. Krokusowej posiada indywidualne wejście. Przestronny hol zajmuje powierzchnię prawie 7 m2 i pozwala na posiadanie pojemnej garderoby. Następnie uwagę zwraca wygodny salon z aneksem kuchennym o dużej powierzchni – 27 m2. Strefa dzienna jest jasna dzięki oknom wychodzącym na dwie strony świata. Duże okno odstawno-przesuwne w strefie wypoczynkowej po otwarciu nie zajmuje miejsca w pokoju i pozwala lepiej zintegrować mieszkanie z ogrodem. Z poziomu parteru można przejść do garażu o powierzchni prawie 22 m2. Na parterze znajdziemy również toaletę oraz pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na kotłownię oraz pralnię.

Z myślą o potrzebach całej rodziny, na piętrze zaprojektowano trzy ustawne pokoje o powierzchni 10, 11 i 12 m2. Na piętrze znajduje się również łazienka z oknem o powierzchni 6 m2.

Cena gotowego mieszkania o powierzchni 111 m2 przy ulicy Krokusowej w Miękowie wynosi 459 tys. zł.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 21.06.2018 r.