Osiedle Familijne Lusówko – Nowe bliźniaki od dewelopera

Osiedle Familijne Lusówko to nowe bliźniaki z mieszkaniami od dewelopera w okolicy Tarnowa PodgórnegoOsiedle Familijne Lusówko koło Tarnowa Podgórnego zakłada powstanie łącznie 24 mieszkań na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103,8 m2 plus poddasze. Bliźniaki o prostym, oszczędnym projekcie są w trakcie budowy. Podziel się opinią o tym osiedlu i zobacz aktualne zdjęcia z budowy!

Aktualnie powstający pierwszy etap Osiedla Familijne Lusówko ma być gotowy pod koniec 2018 roku. W każdym dwupoziomowym mieszkaniu znajdziemy – na parterze – salon z aneksem o powierzchni 36 m2, z tym że schody usytuowano naprzeciwko okna na całą długość ściany, co w mojej opinii może utrudnić proces aranżacji całego wnętrza. Aneks posiada dodatkowe wąskie okno. Na parterze zaplanowano także bardzo mały gabinet o powierzchni 6 m2, oraz toaletę. Na drugiej kondygnacji znajdują się trzy duże sypialnie (11, 11 oraz 15 m2) oraz łazienka bez okna.


ZOBACZ Dom parterowy w Lusówku przy lesie:


Nowe mieszkania na Osiedlu Familijnym są budowane częściowo z pustaków ceramicznych Porotherm, częściowo z bloczków Ytong. Ściany między lokalami są pojedyncze, budowane z pustaków Porotherm Aku. Dach pokryty jest blachą. W standardzie klient otrzymuje m.in. rolety okienne sterowane ręcznie, z opcją zamiany na sterowane elektrycznie. Ogrzewania podłogowego inwestor nie przewiduje. Tarasy mają zostać wykończone płytami chodnikowymi lub betonowymi. Powierzchnia przynależnych ogródków jest zróżnicowana i wynosi od 100 do maksymalnie 400 m2. Droga dojazdowa do osiedla jest wybudowana, natomiast drogi wewnętrzne nie są jeszcze gotowe.

Ceny mieszkań na Osiedlu Familijne Lusówko wynoszą aktualnie od około 395 tys. zł do 493 tys. zł. Inwestorem osiedla jest Firma Budowlana Dota, znana m.in. z renowacji budynków zabytkowych.


W mojej opinii znacznie ciekawszy projekt domów i mieszkań, w ładniejszym kontekście – w otoczeniu lasu, oraz z dostępem do gotowej infrastruktury realizuje w tej samej miejscowości, w Lusówku firma Novum Plus – deweloper Osiedla Rozalin. Osiedle Rozalin wyróżnia przemyślany projekt zabudowy, szeroki wybór domów i mieszkań, a także przestronne ogrody oraz duże odległości między domami.


Zobacz nowe osiedle bliźniaków z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 19.10.2018 r.