Tarasy Lusowskie / Lusówko – Nowe mieszkania na sprzedaż w okolicy Jeziora Lusowskiego

Apartamenty - Lusówko koło Poznania. Osiedle Tarasy LusowskieTarasy Lusowskie to nowe mieszkania od dewelopera MG-Hydro w Lusówku. Co ciekawe, zamiast tradycyjnych ogrodów, przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z dużych tarasów na dachu. Łącznie Tarasy Lusowskie obejmą osiem domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Sprawdź układ mieszkań na sprzedaż w Lusówku w gminie Tarnowo Podgórne. Czytaj opinie o inwestycji i zobacz zdjęcia z budowy!

Lusówko w gminie Tarnowo Podgórne to – moim zdaniem – ciekawe miejsce do mieszkania blisko Poznania. Dojazd do miasta w 20 minut, dostęp do miejscowych szkół i przedszkoli oraz rozwiniętej infrastruktury, a przede wszystkim – cisza i piękne tereny spacerowe wokół Jeziora Lusowskiego opisanego w naszym RANKINGU.


ZOBACZ FILM! Dom parterowy na Osiedlu Rozalin w Lusówku:


Tarasy Lusowskie – Układ pomieszczeń

Aktualnie trwa budowa pierwszych dwóch willi. Planowane są kolejne dwie. W każdej z nich znajdą się po cztery mieszkania o powierzchni 92 m2 każde. Konstrukcyjnie każdą willę tworzą dwa budynki w zabudowie bliźniaczej. Każde mieszkanie będzie posiadać indywidualne wejście. Na parterze zaplanowano wiatrołap, salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 20 m2, toaletę, a na uboczu – klatkę schodową.

Strefa prywatna

Drugi poziom obejmie 3 pokoje bez skosów (około 8, 8 i 11,5 m2) oraz łazienkę. Z tego poziomu będzie trzeba przejść schodami na kolejny poziom poddasza z wyjściem na duży taras o powierzchni 30 m2. Do każdego mieszkania będą przypisane dwa miejsca postojowe. Osiedle posiada dostęp do kompletu mediów. Droga dojazdowa aktualnie jest gruntowa.

W mojej opinii, nowe mieszkania na osiedlu Tarasy Lusowskie mogą zainteresować część osób, które zamiast poświęcać czas na pielęgnację ogrodu, wolą wypoczywać na dużym tarasie.

Tarasy Lusowskie – Ceny nowych mieszkań w Lusówku

Artykuł w budowie


Jakie osiedla budują deweloperzy na terenie gminy Tarnowo Podgórne? Czytaj RAPORT!


Aktualnie, większość deweloperów realizujących osiedla w okolicy Jeziora Lusowskiego proponuje domy lub mieszkania z ogrodami, np. Osiedle Familijne LusówkoOsada Lusowo, Osiedle przy ul. Poznańskiej w Lusowie, Osiedle Nowe Lusowo lub największe w tej części gminy Tarnowo Podgórne – Osiedle Rozalin.


Zobacz FILM! Nowe osiedle bliźniaków z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 5.12.2018 r.