Prostota w intrygującej odsłonie – Sofa TEVERE od ARISconcept

Sofa TEVERE marki ARISconceptZaskakująca, lekka forma i kolor podkreślający charakter nowoczesnych przestrzeni. Sofa TEVERE marki ARISconcept to ciekawa propozycja dla indywidualistów, którzy nie chcą rezygnować z wygody. Sprawdź szczegóły i zobacz kolekcję z bliska na filmie!

Detal tworzy styl. Tak w przypadku całego wnętrza, jak i poszczególnych elementów jego wystroju. Mocny akcent w strefie relaksu tworzy wyrazisty kolor i niepowtarzalna faktura w połączeniu z prostą formą mebli.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego widocznego na zdjęciach: arch. Anita Horowska, pracownia AHOR oraz arch. Anna Hoffmann-Gilewicz, pracownia PL.AN. Czytaj więcej o całej realizacji.

Oryginalna forma sofy marki ARISconcept podkreśla charakter surowego wnętrza. Do zestawu dobierzesz stylowe fotele obrotowe.

Szerokości dostępnych sof to 180 lub 242 cm. Najlepszy efekt zyskamy, łącząc kilka elementów, takich jak sofa, obrotowe fotele oraz puf, który także mamy do wyboru. Taki wybór sprawia, że linia mebli TEVERE sprawdzi się zarówno w przypadku dużej, otwartej przestrzeni, jak i mniejszego metrażu.

Pozwala się odprężyć lub pobudza, dodając energii. Od koloru we wnętrzu zależy nasze samopoczucie.

Warto postawić na kontrast. Intrygujący turkus to kolor morza i wakacji. We wnętrzach harmonijnie komponuje się z szarością i bielą, oraz z odważną czernią. Równie ważna co kolor jest faktura. Miękkie, szlachetne tkaniny z powodzeniem sąsiadują z industrialnym betonem i metalem, modnym na salonach.

Marka ARISconcept udowadnia, że przyciągające wzrok meble mogą być praktyczne. Dzięki podnoszonym zagłówkom, sofa TEVERE sprzyja odprężeniu. Utrzymanie porządku w salonie ułatwia jej lekka konstrukcja. Można więc mieć dobry design bez konieczności rezygnacji z wygody.


Zobacz kolekcję mebli ARISconcept w salonach stacjonarnych:

  • Galeria Polskie Meble, Al.Solidarności 34, Poznań
  • Salon Paczkowo, ul. Letnia 1E, Paczkowo k/Swarzędza

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 13.06.2019 r.