Stwórz klimat wakacji we własnym domu! – Ceramika w kolorach morza / Belldeco

Stylowe dodatki BelldecoCoraz wyższe temperatury, zieleń zapraszająca do beztroskiej wyprawy…Jednym słowem – nie możesz się już doczekać wakacji! Jeśli do urlopu zostało Ci jednak jeszcze trochę czasu, to jest sposób, by wyczarować klimat wakacji na ciepłej wyspie we własnym domu i na własnym tarasie. Zobacz ceramikę w niesamowitym, słonecznym odcieniu turkusu od Belldeco, która podkreśli błogi nastrój popołudniowej sjesty…

Projekt architektoniczny i projekt wnętrz widocznych na naszych zdjęciach: AHOR Pracownia arch. Anity Horowskiej oraz arch. Anna Hoffmann-Gilewicz.


Truskawki, czerwcowe kwiaty w pięknym wazonie Siena od Belldeco i miłe towarzystwo… Klimatyczne popołudnie gwarantowane!

Gdy zbliża się wieczór, warto też pamiętać o nastrojowym oświetleniu, na przykład o lampionach. W tej samej gamie kolorystycznej występuje między innymi lampion Delia Belldeco, który wpasuje się zarówno w aranżację wnętrz nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Z kolei gorące afrykańskie motywy wprowadzą na taras naturalne tkaniny w etniczne wzory oraz metalowe lampiony z efektem celowego postarzenia, jak te z linii Bosco.

Słoneczny turkus jak morze na greckiej wyspie wprowadza pozytywne wibracje – do naszych wnętrz i na taras.

Ciekawa faktura i głębia koloru: Klimat wnętrz nowoczesnych podkreślą donice Belldeco z linii Azzurro.

Detale wraz z pozostałymi elementami wystroju, takimi jak sofa czy fotele, tworzą spójną aranżację w salonie. Turkus to mocny akcent koloru, nadający nowoczesnej, minimalistycznej przestrzeni bardziej indywidualny charakter. Z powodzeniem można go zestawiać z szarością betonu oraz czernią metalu.

Znajdź sklep z ceramiką marki Belldeco w Twojej okolicy!


Zobacz cały dom zatopiony w zieleni na filmie:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 26.06.2019 r.