Dom na sprzedaż – na firmę lub do zamieszkania. Poznań, ul. Jana Brzechwy

Dom na sprzedaż, Poznań ul. Jana Brzechwy–OGŁOSZENIE ZAMIESZCZONE PRZEZ BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI IMPERIAL HOUSE REAL ESTATE– Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży niezwykle interesującej nieruchomości, której wspaniała lokalizacja, z jednej strony tzw. czytelnego adresu oraz z drugiej strony bliskości Lasku Marcelińskiego oraz wysoki standard wykończenia powodują iż jest to oferta godna polecenia zarówno na cele mieszkalne jak i na siedzibę firmy, biuro, kancelarię itp.. Układ pomieszczeń tego domu powoduje, że można też połączyć znakomicie jedno i drugie.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:
Nieruchomość położona w Poznaniu przy ul. Jana Brzechwy. Na miejscu znajdziecie Państwo pełny dostęp do infrastruktury: żłobki, przedszkola, nowoczesne szkoły podstawowe, także opieka medyczna, apteki, banki, restauracje, markety, , fitness, basen , kluby sportowe (piłka nożna, koszykówka).

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:
– To zabudowa jednorodzinna,
– W pobliżu także tereny zielone, spacerowe,
– Dojazd drogą asfaltową,
– Komunikacja miejska autobus.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:
Właściciele domu to perfekcjoniści dlatego dom został doskonale gruntownie wyremontowany i zmodernizowany. Materiały użyte do remontu są najwyższej jakości. Okna domu są wyposażone w zewnętrzne żaluzje sterowane elektrycznie, które oprócz walorów użytkowych (ustawianie stopnia doświetlenia wnętrza) są znakomitym dopełnieniem nowoczesnego design-u tej nieruchomości.

Poza wyposażeniem w meble, sprzęt agd oraz audio i video w/g własnych potrzeb i upodobań, dom nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Powierzchnia domu to ok. 196 m2 na którą składa się 5 pokoi w tym przestronny salon z wyjściem na taras, w salonie przygotowano przyłącza dla aneksu kuchennego, 3 łazienki ( 2 z kabinami prysznicowymi i 1 z wanną), garaż w bryle budynku. Ogród jest wyposażony w system nawadniania automatycznego.

Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 1 170 000 zł.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Na prezentację zaprasza:
Grzegorz Zarzycki: Tel. 502 711 545
Imperial House Real Estate