Oglądamy dom bliźniak z garażem 116 m2 + poddasze – Duże sypialnie, oddzielna garderoba, dwie łazienki / Śrem

Nowy dom bliźniak - na sprzedaż w Śremie / Pionier InwestycjeWybierając nowy dom z ogrodem, chcemy mieszkać kameralnie. I takie właśnie miejsce odwiedzamy w nowym odcinku! Niewielkie osiedle z każdej strony otacza zieleń, a do pobliskiej promenady nad Wartą dojdziemy w kilka minut spacerem. Projekt wyróżnia zaciszna lokalizacja oraz dbałość o detal. Duże okna do podłogi w każdym pokoju, przestronne sypialnie bez skosów, obszerna zamykana garderoba, dwie łazienki – po jednej na każdej kondygnacji, czy designerski beton architektoniczny w strefie wejściowej to tylko wybrane przykłady. Zobacz gotowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem oraz poddaszem, gdzie można stworzyć kolejny – piąty pokój!

Każdy detal – od układu pomieszczeń, przez wyposażenie budynków i przyjemne dla oka otoczenie – został starannie dopracowany. Za kompleksową budowę osiedla wraz z całą infrastrukturą odpowiada rodzinna firma Pionier Inwestycje.

Dachówka ceramiczna, beton architektoniczny i nowoczesne przeszklenia widoczne również w strefie wejściowej tworzą wyjątkowy charakter domu i zarazem dobre pierwsze wrażenie.

Podobnie jak gotowa droga wewnętrzna i dziedziniec, gdzie z łatwością zaparkują goście. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż i dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem.

Osiedle w miejscowości Psarskie – Śrem tworzą dwa mieszkania (już sprzedane) oraz cztery budynki dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (czyli osiem segmentów). Spośród gotowych bliźniaków możecie wybrać segment z garażem o powierzchni 116 m2. Ten metraż można jeszcze powiększyć o około 18 m2, wykańczając wysokie poddasze doświetlone oknami dachowymi.


Segment 116 m2 z garażem – Układ pomieszczeń:

  • Na parterze zaplanowano wygodny hol (4,7 m2), skąd przechodzimy bezpośrednio do garażu (16,4 m2). Strefa dzienna z aneksem kuchennym i jadalnią o powierzchni 27 m2 jest bardziej ustawna dzięki wyprowadzeniu klatki schodowej na korytarz. Na tym poziomie znajdziemy jeszcze pierwszą łazienkę (3 m2) z miejscem na prysznic.
  • Drugi poziom to kolejna łazienka z oknem (6 m2), trzy pełnowymiarowe sypialnie o powierzchni od 12 do 14 m2 oraz coś o czym marzy każda kobieta – obszerna, zamykana garderoba (8 m2).
  • Trzeci poziom budynku to poddasze, którego wysokość i doświetlenie oknami dachowymi pozwala na stworzenie kolejnego pokoju o powierzchni około 16 m2.

Zauważcie, że w tym przypadku zaplanowanie garażu w bryle budynku nie wpłynęło na zmniejszenie części mieszkalnej. Wręcz przeciwnie. Znaczna powierzchnia pokoi i dwie łazienki – po jednej na każdej kondygnacji – pozwolą swobodnie wypoczywać rodzinie z dziećmi.

Otwarta strefa dzienna z aneksem sprzyja organizacji spotkań w szerszym gronie.

Na 27 m2 zmieścimy rozkładany stół, strefę telewizyjną oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Układ okien został zaplanowany w taki sposób, aby dobrze doświetlona naturalnym światłem była zarówno część wypoczynkowa, jak również strefa gotowania i jadalni. We wszystkich oknach zamontowano rolety sterowane elektrycznie razem z silnikami, więc po zakupie nowego domu nie ma potrzeby wykonywania kolejnych prac montażowych.

W strefie prywatnej udało się stworzyć efekt przestronności. To zasługa okien do podłogi i pełnej wysokości pomieszczeń, ale nie tylko. Obszerna garderoba sprawia, że w sypialni gospodarzy – oprócz łóżka – nie trzeba już wstawiać szaf.

Z kolei pozostałe dwie sypialnie posiadają gotowe wnęki na szafy ubraniowe. W połączeniu z ich odpowiednią powierzchnią wynoszącą od 12 do 14 m2 ( nie ma tutaj skosów) a także efektownymi oknami, można zaaranżować nowoczesne pokoje zgodnie z ideą – prosto i praktycznie, ale z charakterem. Tym bardziej, że z okien nowego mieszkania domownicy będą podziwiać zieleń lub zadbany, wewnętrzny dziedziniec.

Psarskie – Śrem to ciekawe miejsce dla rodzin chcących mieszkać kameralnie. Kilka minut spacerem od osiedla znajdziemy klimatyczną promenadę nad Wartą!

Ceny gotowych segmentów z garażami zaczynają się od 395 tys. zł za połówkę bliźniaka razem z ogródkiem i dostępem do kompletu mediów. Nowe domy w Śremie to propozycja warta rozważenia nie tylko ze względu na konkurencyjną cenę. Inwestycja zainteresuje osoby chcące mieszkać kameralnie. Lokalizacja na uboczu, ale blisko potrzebnych udogodnień sprawia, że mieszkańcy szybko dojadą do pracy i szkoły, a także zrobią zakupy po sąsiedzku. Na co dzień będą również korzystać ze spacerów i wycieczek rowerowych na malowniczej śremskiej promenadzie.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 12.05.2020 r.