WIZYTA NA BUDOWIE: Osiedle Kleszczewo Park – Kolejne mieszkania będą gotowe już na wiosnę!

Osiedle Kleszczewo ParkW Kleszczewie koło Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego, pięknie utrzymanego parku powstają nowe mieszkania w ramach Osiedla Kleszczewo Park. Kameralne budynki wielorodzinne realizowane przez dewelopera Agrobex będą wyposażone w windy, do każdego mieszkania będzie również przynależeć komórka lokatorska. W tej chwili wszystkie mieszkania z I oraz II etapu znalazły nabywców. Natomiast nadal są dostępne nowe mieszkania z terminem realizacji na kwiecień 2022 roku! Sprawdź postępy w budowie osiedla oraz dostępne metraże! Zobacz najbliższą okolicę oraz AKTUALNE ZDJĘCIA budynków w jesiennej scenerii!

Młode rodziny przyciąga do Kleszczewa urokliwe położenie inwestycji tuż przy parku z alejkami spacerowymi oraz atrakcjami dla dzieci, jak również dostęp do szkoły i przedszkola kilka kroków od domu. Jednocześnie, dostęp do tras szybkiego ruchu zapewnia płynny i wygodny dojazd do Poznania w 15 minut. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej także mają powód do zadowolenia. W pobliżu osiedla funkcjonuje nowoczesny przystanek autobusowy.

Nowoczesna architektura osiedla na tle stuletniego parku w jesiennej odsłonie.

Spokojny charakter okolicy i widok na zieleń tworzą przyjazny klimat inwestycji. Niskie budynki wielorodzinne, oprócz ciekawej lokalizacji w scenerii zabytkowego parku, zwracają też uwagę wyglądem fasady z charakterem. Deweloper Agrobex zadbał też o dopracowany design klatek schodowych. Ważnym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi oraz dla osób starszych są windy, które zostaną zamontowane we wszystkich budynkach.

Część mieszkań zapewnia widok z okien na park. Do mieszkań parterowych należą ogródki, do pozostałych – przestronne balkony.


Osiedle Kleszczewo Park – Najważniejsze informacje:

  • Lokalizacja: Kleszczewo, ul. Strażacka, gmina Kleszczewo
  • Powierzchnia aktualnie oferowanych mieszkań wynosi od 32 do 66 m2, wśród nich mieszkania jedno -, dwu- oraz trzypokojowe.
  • Obecnie można dokonać rezerwacji dwupokojowych mieszkań o powierzchni wynoszącej od 51 do 59 m2 – Szczegóły i aktualności na stronie inwestycji
  • Ceny aktualnie dostępnych mieszkań wynoszą od 281 tys. zł
  • W ramach osiedla powstaną naziemne, dodatkowo płatne miejsca postojowe. Dla mieszkań 3-pokojowych zarezerwowano po dwa miejsca parkingowe.

Przyjazna, zielona okolica zachęca do aktywnej rekreacji o każdej porze roku. Pozwala się wyciszyć i złapać dystans.

Części wspólne budynków ( tu jeszcze w trakcie prac wykończeniowych) o indywidualnym charakterze, spójnym z wyglądem zewnętrznym.

Cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkania dwupokojowe są dostępne zarówno w wersji z aneksem kuchennym, jak również z oddzielną, jasną kuchnią.

Obecnie realizowane budynki będą gotowe do końca kwietnia 2022 roku.

Nową ofertę mieszkań z kolejnego etapu niebawem znajdziecie na stronie dewelopera osiedla, firmy Agrobex. Aby umówić się na miejscu na oglądanie mieszkań, zadzwoń: 61 84 64 060, lub napisz: e-mail: mieszkania@agrobex.pl.

Deweloper Agrobex realizuje pod Poznaniem również inne nowe osiedla, w tym między innymi w Swarzędzu oraz na terenie gminy Tarnowo Podgórne.