Zamieszkali w DOMU w Puszczy! “PIEC KAFLOWY się przydaje!” Klasyczne wnętrza i leśny OGRÓD czarują! / Minta Studio

Paulina i Adam zamiast dużego miasta wybrali przytulny dom w środku lasu! Ich dom marzeń w Puszczy Zielonce ma tradycyjny piec kaflowy! Działka czaruje leśnym ogrodem, a oryginalny projekt domu, eleganckie wnętrza i praktyczne pomysły na wykorzystanie przestrzeni i powiększenie domu robią wrażenie! Zapraszam na wspólne zwiedzanie wnętrza domu i na taras! Zobaczcie z nami ten piękny AZYL MARZEŃ!

Gość odcinka: Paulina Minta, Minta Studio
Partnerzy Odcinka:
Kaflarnia Kafel-Kar, Kafle do pieca z kolekcji Ogarki
Decofero, aluminiowe donice ogrodowe
Pufa Design, Meble ogrodowe i dodatki do wnętrz
Na filmie pokazujemy:
Zestaw mebli ogrodowych Linear Steel, Muuto
Dywan na taras Ilda, Pappelina
Komoda Enfold, Muuto

– Sercem domu jest tradycyjny piec kaflowy. Kafle przyjechały z Podlasia, z rodzinnej Manufaktury Kafel-Kar.

Parter domu nie ma ścianek działowych. To piec kaflowy w naturalny sposób dzieli przestrzeń! W efekcie, biała kuchnia z pomysłową, mobilną wyspą jest lekko wydzielona. W przejściu z kuchni do salonu znalazło się też miejsce na duży regał na książki. To świetny patent na to, jak zyskać miejsce w domu! Natomiast, za piecem ukryto niewielką łazienkę gościnną.


PROJEKT DOMU 150m2: 3 sypialnie, salon z jadalnią, kuchnia, 2 łazienki
i domowe biuro

Na parterze znalazły się: nieduży przedpokój, mała łazienka, wydzielona kuchnia 8,5 m2, stolik pomocniczy i regał w przejściu przy piecu, salon z jadalnią z wyjściem na taras. Mieszkańcy dobudowali na tarasie ogród zimowy i tym sposobem zyskali dodatkowy pokój na parterze!

Poddasze: tutaj do dyspozycji są 4 pokoje, w tym główna sypialnia z garderobą, oraz domowe biuro, pokój gościnny, oraz łazienka 13m2 ze skosem.


Kolejne praktyczne rozwiązania oglądamy na filmie na poddaszu, gdzie – pomimo skosów – udało się urządzić łazienkę marzeń z wanną wolnostojącą i prysznicem, a w sypialni ze skosem – garderobę ukrytą za przesuwnymi drzwiami. Zaglądamy również do drugiej, przeszklonej sypialni, która pomieściła też domową biblioteczkę.

Na filmie pokazujemy też, jak urządzić ogród i taras. Wybieramy meble tarasowe, donice, dodatki i pokazujemy, jak zbudować ogród zimowy, czy oranżerię!

Jak donice z ukrytymi kółeczkami ułatwią życie ogrodnika? Zobacz ponadczasowe i trwałe donice aluminiowe od Decofero, które do swojego ogrodu wybrała Paulina!