Lodówka Gorenje – ranking polecanych urządzeń

Lodówka Gorenje - ranking polecanych urządzeńLodówki Gorenje są chętnie wybierane przez osoby szukające nowoczesnych i przy tym eleganckich sprzętów do swojej kuchni. Cenione za trwałość i bezawaryjność, są dobrą inwestycją na lata. Czym się kierować, szukając odpowiedniego modelu?

Jaką lodówkę wybrać? Najważniejsze parametry

Zanim wytypujesz kilka modeli, między którymi będziesz wybierać, dobrze określić, czego tak naprawdę szukasz. Przede wszystkim określ, czy bardziej zależy ci na sprzęcie do zabudowy czy wolnostojącym. Urządzenia do zabudowy to częsty wybór estetów, dla których spójnie wyglądające wnętrze jest priorytetem. Z kolei modele wolnostojące to większa dowolność w urządzaniu kuchni – zwłaszcza, gdy ta nie należy do przestronnych. Na szczęście już jakiś czas temu producenci AGD, w tym Gorenje, postanowili udoskonalać lodówki wolnostojące nie tylko pod względem zaawansowanych technologii, ale również – wzornictwa. Dlatego współczesne propozycje czołowych marek to prawdziwa ozdoba wnętrza.

Kolejna kluczowa decyzja przed tobą, to wskazanie, czy szukasz niewielkiego modelu podblatowego, klasycznej chłodziarko-zamrażarki czy pojemnej lodówki side by side. Te ostatnie to popularny sprzęt dla dużej rodziny, a także miłośników robienia domowych przetworów i mrożonek. Modele side by side wybierają też osoby, które wolą robić zakupy większe, ale rzadko – potrzebują więc miejsca na przechowywanie produktów spożywczych. Czy warto kupować dużą lodówkę tylko dlatego, że dysponujesz odpowiednią przestrzenią? Niekoniecznie – takie urządzenie to również spore zużycie energii, co szybko odbije się na rachunkach za prąd.

Na jakie parametry zwracać uwagę, gdy wytypujesz kilka modeli, które wpadły ci w oko? Skup się przede wszystkim na:

– rzeczywistych wymiarach urządzenia;

  • pojemności chłodziarki i zamrażarki;
  • klasie energetycznej;

– generowanym hałasie;

– zastosowanych technologiach, w tym No Frost;

– udogodnieniach przechowywania określonych produktów spożywczych;

– możliwości dostosowania wnętrza lodówki do swoich potrzeb;

– dodatkowych funkcjach;

– designie sprzętu.

Pora skupić się na konkretnych urządzeniach, by wybrać to, które już wkrótce zwita w twojej kuchni!

Polecane lodówki Gorenje – zestawienie najlepszych sprzętów

Które lodówki Gorenje są warte uwagi? Spodobają ci się świetnie oceniane sprzęty side by side – to dobry wybór, jeśli szukasz bardziej pojemnego urządzenia. Dużą popularnością w ofercie tego producenta cieszą się również lodówki jednordzeniowe – to interesujące rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu domach!

  • GORENJE NRS9183MB – elegancki, a przy tym bardzo pojemny sprzęt! W chłodziarce zmieścisz 339 l żywności, w zamrażarce – 177 l. Klasa energetyczna urządzenia to D – dobry wynik jak na model side by side. Podczas pracy sprzęt generuje hałas 41 db. Łatwe sterowanie to zasługa dużego wyświetlacza. Masz tutaj technologię No Frost i szereg udogodnień, w tym szybkie mrożenie Fast Freeze.
  • GORENJE NRS8181KX – lodówka świetnie pasująca do nowoczesnego wnętrza. Pojemność chłodziarki to 266 l, zamrażarki – 175 l. Klasa energetyczna tego modelu to F, a generowany podczas pracy hałas – 42 db. Znajdziesz tu wiele ułatwiających życie rozwiązań – na czele z No Frost i wygodnym, szybkim mrożeniem Fast Freeze. Docenisz też precyzyjne oświetlenie LED i tryb wakacyjny.
  • GORENJE R6191DW – szukasz pojemnej lodówki jednodrzwiowej? To może być propozycja dla ciebie! Chłodziarka ma pojemność 368 l. Klasa energetyczna tego urządzenia to F. Technologia IonAir pomaga stworzyć naturalny mikroklimat wewnątrz urządzenia. Docenisz też szereg innowacyjnych rozwiązań, jak szuflada CrispZone, w której warzywa i owoce dłużej zachowają świeżość.

Chcesz poznać inne modele omawianego producenta? Sprawdź dostępne lodówki Gorenje w sklepie MediaMarkt!

Wpis został przygotowany przez partnera bloga Bliskopoznania.pl