Działki budowlane przy lesie koło Poznania – Radzyny (gmina Kaźmierz)

Działka przy lesie - na sprzedaż / Radzyny, gm. KaźmierzŁadna działka budowlana to więcej niż połowa sukcesu jeśli chodzi o budowę komfortowego domu. Marzenia o jasnych wnętrzach z dużymi oknami wychodzącymi na ładną okolicę spełnią się tylko jeśli wybrana działka ma potencjał. Inwestor szukający działki budowlanej w cichej okolicy koło Poznania, blisko lasu lub jeziora, ma kilka opcji do wyboru. Jednak rzadkością jest, żeby duża działka znajdowała się na terenie który z każdej strony cieszy oczy widokiem przyrody. Jeśli dodatkowym warunkiem jest taka lokalizacja działki, aby móc szybko dojechać do Poznania do pracy, to wybór staje się ograniczony.

Radzyny dają unikalną możliwość kupienia działki budowlanej pod Poznaniem obok lasu, blisko pięknych terenów rekreacyjnych.

Wspomniane powyżej wymagania spełniają działki budowlane w Radzynach pod Poznaniem, blisko Zalewu Radzyny. Zbiornik retencyjny powstał z wykorzystaniem naturalnej doliny rzeki Sama. Składa się z dwóch zapór i powstałych dzięki nim połączonych ze sobą zbiorników. Widok na płynącą w dolinie rzekę komponuje się z luźną zabudową jednorodzinną. Dla osób myślących o budowie domu w pięknej okolicy pod Poznaniem z dobrym dojazdem do miasta dodatkowym atutem będzie położenie wsi – blisko, bo zaledwie 24 km od zachodniej granicy Poznania. Osoby, które skorzystają z oferty sprzedaży dużych działek pod Poznaniem będą w stanie pogodzić mieszkanie w cichym otoczeniu przyrody z codziennymi dojazdami.

Działki budowlane w Radzynach w kompleksie leśnym przy ul. Wrzosowej

Działki budowlane w Radzynach w kompleksie leśnym przy ul. Wrzosowej

Piękne działki pod Poznaniem o powierzchni około 2 tys. m2 każda znajdują się w kompleksie leśnym przy ul. Wrzosowej w Radzynach. Działki otoczone są z trzech stron przez las, co przyszłym mieszkańcom zapewni ciszę, prywatność i spokój. Rejon posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego zezwalający na wznoszenie zabudowy jednorodzinnej. Media – gaz, prąd i woda poprowadzone są w ulicy Wrzosowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą sprzedaży działki budowlanej w Radzynach, pozostaw wiadomość w dziale Kontakt.


bliskopoznania-krzysztof-maleckiAutorem wpisu jest: Krzysztof Małecki
Ostatnia aktualizacja dnia 115.05.2020

Dodaj komentarz